Xiaomi 13 już 11 grudnia? Tak mówią przecieki

Xiaomi 13
Xiaomi 13 – premiera

Premiera Xiaomi 13 miała odbyć się kilka dni temu, dokładnie 1 grudnia. Jednak firma anulowała wydarzenie bez podania nowej daty. Najnowsze przecieki mówią, że premiera odbędzie się już 11 grudnia.

Wydarzenie Xiaomi już 11 grudnia?

1 grudnia miało odbyć się ogromne wydarzenie, na którym gigant prawdopodobnie pokazałby zarówno telefony z serii Xiaomi 13 jak i – podejrzewamy – komputery klasy Mini PC. Jednak ze względu na śmierć byłego prezydenta Chin, konferencja została odwołana. Xiaomi do tej pory nie podało nowej daty premiery.

Jednak dzisiaj na chińskim portalu Weibo został opublikowany plakat promujący nowe wydarzenie. Jest on taki sam jak poprzednio, ale ze zmienioną datą. Grafika sugeruje, że konferencja odbędzie się już 11 grudnia, czyli w przyszłą niedzielę. Warto dodać, że Xiaomi tej daty nie potwierdziło.

(fot. Weibo)
(fot. Weibo)

Spodziewamy się, że podczas wydarzenia gigant pokaże telefony z serii Xiaomi 13. Ponadto mogą pojawić się dzisiaj opisywane komputery klasy Mini PC, a także smartwatch Xiaomi Watch S2. Niektórzy wspominają o słuchawkach Xiaomi Buds 4 oraz nakładce MIUI 14.

Źródło: Weibo przez MIUI Polska

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!