Xiaomi dostało certyfikację nowych słuchawek!

xiaomi airdots (5)

Xiaomi nie jest nowym graczem na rynku w dziedzinie słuchawek. Na swoim koncie mają już kilka takich sprzętów. Już niedługo lista ich słuchawek się rozszerzy!

Na takie słuchawki pewnie czekało wiele fanów

W sieci pojawiła się bardzo ciekawa informacja. W najbliższej przyszłości ujrzymy kolejne słuchawki od Xiaomi. Skąd to wiemy? Otóż, otrzymały one certyfikację Bluetooth SIG. Xiaomi Mi Noise Cancelling Wireless Headphones, bo taką mają nosić nazwę i tak jak ona sama wskazuje, będą bezprzewodowe oraz otrzymają aktywne tłumienie hałasu, tzw. ANC.

Xiaomi Mi Noise Cancelling Wireless Headphones

To bardzo przydatna funkcja, bowiem pozwala delektować się muzyką z jeszcze większą przyjemnością, wycisza wszystko, co dzieje się wokół nas. Będą to też, sugerując się ich nazwą, słuchawki nauszne, nic w stylu najnowszych Airpodsów od Apple.

Warto przeczytać: Apple AirPods Pro z ANC po cichu wprowadzone na rynek

Niestety, nie są nam znane ani szczegóły techniczne dotyczące tego sprzętu, ani ich wygląd z jakichkolwiek renderów. Nie powinniśmy spodziewać się jednak nie wiadomo jakiego wyglądu, chyba każdy wie, jak wyglądają słuchawki nauszne, prawda? Warto też dodać, że niedawno certyfikację tę otrzymały jeszcze jedne słuchawki Xiaomi, tym razem w formie dokanałowej. Widać, że chiński gigant nie ociąga się w tej dziedzinie. W sumie, nic dziwnego, aktualnie słuchawki bezprzewodowe są bardzo popularne, sam z takich korzystam. To bardzo wygodne rozwiązanie, nic się nie plącze ani nie muszę pamiętać o przejściówce. W końcu, w dzisiejszych czasach obecność złącza Jack 3.5 mm nie jest już oczywistością.

Recenzja słuchawek Anomoibuds Capsule, które biją na głowę Redmi AirDots!

Myślę, że na przestrzeni kilku tygodni z pewnością poznamy więcej szczegółów. Nie znamy też daty ich premiery, ale osobiście spodziewałbym się jej jakoś pod koniec stycznia, ewentualnie na początku lutego. Jestem bardzo ciekaw tego, co Xiaomi zaoferuje nam w modelu Mi Noise Cancelling Wireless Headphones. Znając możliwości ich dotychczasowych słuchawek, spodziewam się niezłego i zarazem taniego sprzętu.

Co sądzicie o słuchawkach bezprzewodowych? Korzystacie z takich? Jakie są Wasze odczucia?

Na grafice tytułowej są słuchawki Xiaomi AirDots,
sprawdź ich recenzje TUTAJ!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!