Czy Xiaomi kupicie w Lidlu? Tak, ale póki co w sieci!

Lidl Xiaomi
(fot. Lidl)

Produkty Xiaomi są niezwykle popularne i są spore szanse, że właśnie ten artykuł czytacie na urządzeniu tego producenta. Jak się okazuje, Xiaomi będzie sprzedawane również w sklepach… Lidl!

Lidl zaczął sprzedawać produkty Xiaomi

Lidl znany jest ze sprzedaży produktów różnych marek, jednak często są to ekskluzywne dla tej sieci sklepów. Teraz jednak postanowił zaoferować produkty marki, którą zna prawie każdy, ale mało kto spodziewałby się jej w Lidlu. Otóż chodzi o Xiaomi.

Jak się okazuje, w sklepie internetowym Lidl znajdziemy trzy produkty marki Xiaomi. Zaskakująco dobrą ofertą okazuje się być opaska Mi Band 5, bowiem została ona wyceniona na 99 złotych. Co ciekawe, produkt ten dostał odznakę Najwyżej oceniane.

Xiaomi Lidl

Poza opaską, w sprzedaży jest jeszcze frytkownica Xiaomi Mi Smart Air Fryer za 379 złotych oraz odkurzacz bezprzewodowy ręczny BHR4636GL. Muszę tutaj jednak zaznaczyć, że odkurzacz nie jest aktualnie dostępny w sprzedaży. Frytkownica natomiast ma być dostępna również lokalnie w sklepach fizycznych od 5 stycznia 2022 roku. Niestety, nie wiemy czy opaska Mi Band 5 również trafi do sklepów. Gdyby tak było, to pewnie wyprzedałaby się od razu.

Xiaomi Lidl

Jeśli chcecie sobie zamówić tę opaskę ze sklepu internetowego Lidl to muszę zaznaczyć, że do kwoty 99 PLN musicie sobie doliczyć też koszty przesyłki. Chyba, że dobierzecie inne produkty, a wartość koszyka przekroczy 199 złotych, to możecie o tych kosztach zapomnieć, bowiem wtedy dostawa jest darmowa.

Produkty Xiaomi w internetowym sklepie Lidl znajdziecie >>pod tym linkiem<<.

Źródło: Lidl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!