Xiaomi Mi 10 Pro Plus otrzyma zupełnie nowy tryb Game Turbo powstały we współpracy z Qualcommem

Xiaomi Mi 10 Pro Plus otrzyma zupełnie nowy tryb Game Turbo powstały we współpracy z Qualcommem

To, że Xiaomi pracuje nad zupełnie nowym smartfonem stworzonym z myślą o graczach i najbardziej wymagających użytkownikach jest pewne od dłuższego czasu. Wszystko wskazuje na to, że model oznaczony jako Mi 10 Pro Plus będzie oferować zupełnie nowe rozwiązanie, które chiński gigant opracował razem z Qualcommem!

Nowy tryb Game Turbo od Xiaomi i Qualcomma

Informacje na ten temat zostały opublikowane w sieci przez niezawodnego użytkownika Twittera o nicku Ice universe, który znany jest z wielu przecieków, które następnie okazują się faktem. Nowy tryb Game Turbo, który po raz pierwszy zobaczymy w nadchodzącym wielkimi krokami Mi 10 Pro Plus będzie pozwalać użytkownikowi na jeszcze lepsze zarządzenia zasobami podczas gry. Każda z osób, która zdecyduje się na zakup będzie mogła wybrać jeden z predefiniowanych trybów lub dostosować wszystkie ustawienia do własnych preferencji. Zapewne Xiaomi chce dzięki temu dać graczom mobilnym zdecydowanie więcej możliwości i upodobnić gry znane ze smartfonów do tych, w które gramy na PC.

Oczywiście mniej wymagający użytkownicy, którzy nie chcą wszystkiego dostosowywać pod swoje preferencje, będą mogli wybrać predefiniowane tryby. Wśród nich znajdziemy tryb oszczędzania energii, wysokiej wydajności czy też tryb zrównoważony. Pierwszym smartfonem, który otrzyma zupełnie nowe Game Turbo będzie oczywiście nadchodzący wielkimi krokami Mi 10 Pro Plus.

Zobacz także: Xiaomi wprowadza do Polski jeszcze większy telewizor

Niemniej jednak w bliżej nieokreślonej przyszłości producent z Państwa Środka może chcieć wykorzystać swoją nowość także w innych sprzętach. I biorąc pod uwagę wszystkie informacje, które do tej pory pojawiły się w sieci na temat nadchodzącej nowości Xiaomi możemy być wręcz pewni, że sprzęt ten będzie niezwykle ciekawy. Z jednej strony nie spodziewam się wyjątkowo niskiej ceny, a z drugiej liczę na to, że chińska firma będzie w stanie nas w tej kwestii pozytywnie zaskoczyć. Czy tak będzie w rzeczywistości? Czas pokaże!

Na zdjęciu głównym znajduje się Xiaomi Mi 10, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o nowym trybie Game Turbo? Czekacie na Mi 10 Pro Plus? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!