Xiaomi Mi Band 6 za 90 PLN? Szukajcie w sklepach Rossmann!

Mi Band 6 główne
Xiaomi Mi Band 6

Xiaomi Mi Band 6 to nadal naprawdę dobra opaska, która niewiele traci w stosunku do swojego następcy, czyli Mi Banda 7. Jak się okazuje, opaskę można wyrwać za kilkadziesiąt złotych!

Xiaomi Mi Band 6 w oszałamiającej promocji w sklepach Rossmann

Co prawda, Rossmann to drogeria, ale często znajdziemy tam tanią i ciekawą elektronikę. Czasami są to właśnie produkty Xiaomi, które mogą być w naprawdę mocnej promocji, a dzisiaj opisywana z Mi Bandem 6 nie jest pierwszą tego typu okazją. Ale wracając…

Bo właśnie dzisiaj w sklepach Rossmann możecie odnaleźć opaski Xiaomi Mi Band 6 w mocnej promocji za 89,99 PLN. Regularna cena w polskich sklepach wynosi około 170 złotych. To jest obniżka o niemalże połowę. Oczywiście mowa tu o modelu bez modułu NFC. Mało tego, promocja dotyczy tylko sklepów stacjonarnych, a nie wersji internetowej.

Xiaomi-Mi-Band-6-pic-1
Xiaomi Mi Band 6

Xiaomi Mi Band 6 to naprawdę dobry produkt, który, tak szczerze, nie jest jakiś gorszy od swojego następcy w postaci Xiaomi Mi Band 7. Warto też dodać, że Smart Band 7 nie jest jeszcze w Polsce dostępny, więc kompletnie nie ma co go brać pod uwagę. Mało tego, Mi Band 6 współpracuje z aplikacją GadgetBridge, o której więcej pisaliśmy >>tutaj<<. W połączeniu z tym narzędziem dostajemy naprawdę świetny zestaw do mierzenia swoich funkcji życiowych.

Nie wiem jak Wy, ale ja chyba przejdę się do pobliskiego Rossmanna sprawdzić, czy nie został jakiś promocyjny egzemplarz…

Źródło: Pepper

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!