Oficjalna cena Xiaomi Mi Band 7 w Europie ujawniona!

Xiaomi Mi Band 7
Xiaomi Mi Band 7

Opaska Xiaomi Mi Band 7 zadebiutowała już jakiś czas temu, jednak nie była ona oficjalnie sprzedawana w Europie. Teraz właśnie poznaliśmy cenę obowiązującą na Starym Kontynencie.

Europejska cena opaski Xiaomi Mi Band 7

Właśnie została ujawniona europejska cena Xiaomi Mi Banda 7. No więc jak się spodziewaliśmy, jest drożej niż rok temu. Oficjalny koszt opaski to 59,99 EUR, czyli mniej więcej 280 złotych. Jednakże na start cena została obniżona do 49,99 EUR, czyli do około 230 złotych. Póki co, opaska jest sprzedawana chociażby w Hiszpanii, jednak nadal nie w Polsce.

Względem Mi Banda 6 jest to spora podwyżka. Poprzednik na start kosztował w Europie 45 EUR, czyli około 210 złotych. Wracając jednak do siódemki, to ta zapewne pojawi się w Polsce już niedługo i przypuszczamy, że premiera będzie całkiem głośna,

Xiaomi Mi Band 7
Xiaomi Mi Band 7 w Hiszpanii

Xiaomi Mi Band 7 to przede wszystkim większy ekran AMOLED 1,62 cala. Do tego dostajemy obsługę funkcji Always-on-Display i ponad 120 trybów sportowych. Nie zabrakło pomiarów pulsu, SpO2, V02 czy stresu. Całość zasila ogniwo 180 mAh. Oczekujemy też, że w Polsce pojawi się wersja NFC, a także nieco później – Pro z GPS-em.

Źródło: Tabletowo

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!