Wyciekła europejska cena Xiaomi Mi Band 7

Xiaomi Mi Band 7
Xiaomi Mi Band 7 (fot. Xiaomi)

Opaska Xiaomi Mi Band 7 zadebiutowała kilka tygodni temu. Wiemy, że zostanie ona wprowadzona na nasz rynek, jednak pod znakiem zapytania stoi data tego wydarzenia. Nie wiedzieliśmy też jaka będzie cena produktu. Aż do teraz!

Wycieka europejska cena opaski Xiaomi Mi Band 7

Właśnie pojawił się post pokazujący prawdopodobną cenę opaski Xiaomi Mi Band 7. W zasadzie jest to przedział z zakresu od 50 do 60 EUR. Przekładając tu na polskie złotówki, to mowa tu o kwocie od 233 do 280 PLN. Gdybym miał obstawiać, to te około 230 zł będzie kosztować zwykły Mi Band 7, natomiast około 280 – edycja z NFC.

Warto jednak dodać, że na naszym rynku cena może być ciut niższa, bowiem często właśnie w Polsce Chińczycy wyceniają produkty nieco taniej niż w pozostałych krajach. Ta zasada jednak nie musi zostać zastosowana do Mi Banda 7. Nadal nie wiemy kiedy dokładnie zadebiutuje nowa opaska na europejskim rynku. Liczę, że stanie się to jeszcze w te wakacje.

Cena Mi Banda 7 w EU

Sam liczę, że cena opaski Mi Band 7 nie będzie wysoka. Myślę o zakupie od kiedy zrezygnowałem z korzystania z Mi Watcha. Warunkiem jednak kupienia nowej opaski jest wsparcie w projekcie GadgetBridge. Jak do tej pory, ta aplikacja wspierała wszystkie Mi Bandy. Zobaczymy czy będzie tak w przypadku 7. generacji.

Źródło: @_snoopytech_

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!