Xiaomi Mi MIX 4 odnaleziony w Geekbench. Czy w końcu doczekamy się premiery?

mi mix 3
Xiaomi Mi MIX 3

W 2019 roku niejednokrotnie słyszeliśmy o premierze Mi MIXa 4. Smartfon ten nie trafił na rynek, a chiński producent chciał zaskoczyć świat swoim Mi MIXem Alpha. Bez wątpienia wielu fanów Xiaomi z niecierpliwością wyczekuje już piątej odsłony telefonu z serii Mi MIX. Czyżby tym razem sprzęt ten faktycznie zostanie zaprezentowany?

Xiaomi Mi MIX 4 w Geekbench

Tak naprawdę największym zaskoczeniem jest to, że, przynajmniej według Geekbench, Xiaomi Mi MIX 4 miałby trafić na rynek z nieistniejącym Qualcomm Snapdragonem 865+. Nadal nie wiemy czy amerykański producent jeszcze w tym roku postanowi zaprezentować nam nowy flagowy procesor. Rok 2019 wprawdzie przyniósł Snapdragona 855+ i jednostka ta była niejednokrotnie wykorzystywana w topowych urządzeniach, a w sieci pojawiały się już plotki na temat Snapdragona 865+, ale nie zostały one w jakikolwiek sposób potwierdzone przez samego producenta. Tym samym także informacje o Mi MIXie 4 musimy traktować z lekkim przymrużeniem oka.

Xiaomi Mi MIX 4 odnaleziony w Geekbench. Czy w końcu doczekamy się premiery?

Według Geekbench nadchodząca nowość Xiaomi miałaby zdobyć w teście jednego rdzenia 922 punkty oraz w teście wielu rdzeni 3320 punktów. Snapdragon 865+ osiąga taktowanie na rdzeniu na poziomie 2,96 GHz, a jednostka ta wspierana ma być przez 12 GB RAM-u. Czy faktycznie doczekamy się premiery takiego urządzenia? Przyznam szczerze, że sam wyczekuje prezentacji Mi MIXa 4 i liczę na to, że, jak to bywało już w przeszłości w przypadku tej serii, producent z Państwa Środka zrobi wszystko, aby zaskoczyć świat.

Zobacz także: Amazfit BIP Lite 1S ma trafić na rynek już pod koniec kwietnia

I bez wątpienia zaskoczeniem tym mogłoby być wykorzystanie topowej jednostki Qualcomma przed innymi producentami. Oczywiście, jak przystało na flagowca, nie powinno zabraknąć także świetnych aparatów, superszybkiego ładowania czy sporego wyświetlacza pozbawionego jakichkolwiek ramek cechującego się zwiększonym odświeżaniem. Kiedy możemy spodziewać się premiery tego urządzenia? Myślę, że Xiaomi Mi MIX 4 trafi na rynek pod koniec trzeciego lub nawet w czwartym kwartale tego roku. Z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje na ten temat!

Na zdjęciu głównym znajduje się Xiaomi Mi MIX 3, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Czego oczekujecie po Xiaomi Mi MIX 4? Czekacie na premierę tego smartfona? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!