Xiaomi Mi MIX 4 prawdopodobnie pojawił się w TENAA w wersji obsługującej 5G

Xiaomi Mi MIX 4

Premiera Xiaomi Mi MIX 4 (lub Mi MIX 3s, ponieważ nadal nie poznaliśmy oficjalnej wersji tego urządzenia) zbliża się wielkimi krokami. Wszystko wskazuje na to, że już teraz smartfon ten został odnaleziony w TENAA. Co o nim wiemy?

Mi MIX 4 nadal pozostaje zagadką

Teraz w TENAA pojawił się smartfon o nazwie kodowej M1908F1XE. Niestety, ale tym razem w chińskim serwisie nie znajdziemy sporej liczby informacji na temat specyfikacji urządzenia, a jedynie dowiemy się tego, że sprzęt ten będzie wspierać sieć 5G. I najprawdopodobniej tajemniczym smartfonem jest własnie Mi MIX 4. Na premierę tego sprzętu czeka tak naprawdę cały świat, ponieważ seria Mi MIX jest pewnego rodzaju serią premium, która ma zaskakiwać odbiorcę przełomowymi rozwiązaniami niespotykanymi w telefonach konkurencji.

Xiaomi Mi MIX 4 prawdopodobnie pojawił się w TENAA w wersji obsługującej 5G

Co wiemy na temat Mi MIXa 4? Niestety, ale nadal bardzo niewiele. Tak jak zwykle Xiaomi publikuje wręcz ogrom informacji na temat nadchodzących urządzeń tak w przypadku tego konkretnego modelu chiński producent nabrał wody w usta. Możemy stwierdzić ze stuprocentową pewnością, że nowy Mi MIX nie zostanie zaprezentowany w sierpniu tego roku. Głos w tej sprawie zabrał sam CEO Xiaomi, a co za tym idzie informacja ta pochodzi z bardzo pewnego źródła. Co więcej na pleckach znajdziemy 64-megapikselowy aparat, który ma oczarować nas wszystkich niesamowitą jakością zdjęć.

Zobacz także: Pierwsza generacja Xiaomi AirDots Pro (Mi True Wireless Earpods) trafiła właśnie do Polski, a na horyzoncie pojawił się już ich następca

Za wydajność odpowiedzialny będzie najprawdopodobniej Qualcomm Snapdragon 855 Plus. Jednostka ta powinna być wspierana przez minimum 6 GB RAM-u, ale bez wątpienia zobaczymy także wersję z 8 GB lub nawet 12 GB RAM-u. Przyznam szczerze, że z niecierpliwością wyczekuję premiery Mi MIXa 4. Drugą generację smartfona z tej serii wspominam naprawdę dobrze i tak jak slider nie przypadł mi do gustu tak sądzę, że już piąty telefon z tej rodziny może być czymś co po raz kolejny podbije moje serce. Miejmy nadzieję, że Xiaomi ma jakiegoś asa w rękawie, którym zaskoczy nas wszystkich!

Recenzja Xiaomi Mi Mix 3 – ten telefon to kolejny krok ku bezramkowości

Czekacie na premierę Xiaomi Mi MIX 4? Czego oczekujecie po tym urządzeniu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!