Chińczycy nie odpuszczają! Xiaomi Pad 6 (chyba) w drodze

Xiaomi Pad 5
Xiaomi Pad 5

Poprzedni rok był momentem powrotu wielu marek do świata tabletów. Dotyczy to również Xiaomi, który wypuścił Xiaomi Pad 5. Jak się okazuje, Chińczycy nie odpuszczają i niedługo może pojawić się Xiaomi Pad 6.

Xiaomi Pad 6 (prawdopodobnie) w drodze

Xiaomi Pad 5 przyjął się całkiem dobrze. Tablet okazał się być solidną i sporo tańszą alternatywą dla iPadów. Mało tego, producent od razu pokazał akcesoria do tych tabletów, w tym pióro oraz pokrowce. Dodam, że akcesoria są bardzo ważne dla tej kategorii sprzętów, bowiem znacznie rozbudowują ich możliwości.

Jak się okazuje, Xiaomi Pad 6 może być już w drodze. Prawdopodobnie mowa tu o modelu Pad 6, jednakże możliwym jest, że Xiaomi uruchomi kolejną linię tabletów (może ciut tańszych?). Tak wynika z Euroazjatyckiej Komisji Ekonomicznej, gdzie Xiaomi zarejestrowało nowe urządzenie typu tablet.

Xiaomi Pad 6 ?
(fot. Xiaomiui.net)

Pojawiła się też pełna nazwa produktu z kodem 22081283G. Pierwsze cztery cyfry mogą oznaczać datę premiery produktu, czyli 22 sierpnia. Litera G natomiast może znaczyć, że produkt będzie dostępny globalnie. Niestety, na więcej szczegółów musimy poczekać.

Równie dobrze może to być nowy Xiaomi Pad 6, co jest prawdopodobne, bowiem już trochę czasu minęło od premiery poprzednika, ale też może to być nowy produkt. Xiaomi Pad 5 i Pad 5 Pro to produkty typu premium. Możliwym jest, że Chińczycy chcą także sprzedawać budżetowe propozycje.

Źródło: Xiaomiui.net przez Tabletowo

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!