iPad Air 2020 wraca odnowiony i to w kuszącej cenie!

ipad air 4gen 2020
iPad Air 4. generacji

Jedną z zalet sprzętów Apple jest fakt, że ich cykl życia jest całkiem długi, a w przypadku tabletów ten trend jedynie przybiera na sile. I tak oto jeszcze całkiem dobry iPad Air 4. generacji powrócił do sklepów odnowiony i to w niezłej cenie!

iPad Air 2020 ponownie w sklepie i kusi ceną

iPady Air wyglądają jak niezły kompromis pomiędzy dostępem do nowych technologii i udogodnień, a opcji zapłaty w miarę mało pieniędzy. Z tego też powodu sam zakupiłem dzisiaj opisywanego iPada Air 4. generacji, choć kiedy ja go brałem, to 5-gen jeszcze nie było, a sam sprzęt udało mi się znaleźć używany.

Zaraz po premierze piątej generacji, iPad Air 4 niemalże wyparował ze sklepów. Teraz wiemy dlaczego. Otóż Apple postanowiło go odnowić i przywrócić do sprzedaży. Muszę przyznać, że cena jest naprawdę kusząca. Odnowiony to znaczy, że ponownie przetestowany i wyczyszczony, a także powinien oferować nową baterię.

Model WiFi prezentuje się następująco:

  • 64 GB – 2379 PLN
  • 256 GB – 3059 PLN

Model WiFi + LTE kosztuje:

  • 64 GB – 2969 PLN
  • 256 GB – 3649 PLN
ipad air 4
iPad Air 4. generacji

Sprzęt zakupimy we wszystkich kolorach, czyli szarym, srebrnym, zielonym, różowym i niebieskim.

Nie będę owijał w bawełnę – najbardziej opłacalny wydaje się wariant WiFi 64 GB. Kosztuje on 2379 złotych (wcześniej nowy kosztował 2899 zł) i oferuje naprawdę sporo. W tej cenie warto go rozważyć nawet zamiast tradycyjnego iPada 9. gen. Za iPadem Air 2020 przemawia lepszy ekran Liquid Retina, układ Apple A14, dobre głośniki stereo, odnowiony design, a także kompatybilność z Apple Pencil 2 generacji.

Źródło: Tabletowo

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!