Xiaomi Pay w banku Alior! No nareszcie

Xiaomi-Mi-Band-6-pic-1
Xiaomi Mi Band 6

Xiaomi idzie jak burza. Dopiero co informowaliśmy Was o tym, że Xiaomi Pay zawitało do banków spółdzielczych. Teraz do tej grupy dołączył Alior.

Alior z obsługą Xiaomi Pay

Dopiero co przedwczoraj informowaliśmy Was, że do programu Xiaomi Pay dołączył Bank BPS wraz z zrzeszonymi bankami, a dzisiaj poznaliśmy kolejną instytucję na liście. Od teraz za pomocą opaski Xiaomi Mi Band 6 NFC zapłacimy również w banku Alior.

Tak, Alior Bank również wprowadza płatności za pomocą Xiaomi Pay. To sprawia, że klienci tej instytucji zapłacą za pomocą opasek sportowych Xiaomi Mi Band 6 NFC, ale też zegarków. Dokładnie mowa tu o modelach z rodziny Xiaomi Watch S1. Muszę tutaj również dodać, że do tej puli urządzeń już niedługo dołączy Xiaomi Smart Band 7 NFC, a także nieco później – Xiaomi Smart Band 7 Pro.

Odnoszę wrażenie, że Xiaomi przygotowuje się do europejskiej premiery Xiaomi Mi Band 7. Wiemy, że będziemy mogli nią płacić, jednak do tej pory mogliśmy to robić tylko w kilku bankach. Aktualnie liczba współpracujących banków jest naprawdę długa, więc “pokryty” zostanie niemalże każdy potencjalny kupca opaski sportowej.

Źródło: Cashless

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!