Xiaomi pracuje nad telewizorem dla naprawdę wymagających użytkowników

Xiaomi pracuje nad telewizorem dla naprawdę wymagających użytkowników

Xiaomi w swojej ofercie posiada kilka modeli telewizorów. Wśród nich znajdziemy zarówno te z matrycami OLED jak i IPS. Teraz sam CEO chińskiej firmy zapowiedział premierę urządzenia, które ma podbić serca najbardziej wymagających użytkowników i być prawdziwym produktem premium!

Czym tym razem będzie chciało zaskoczyć nas Xiaomi?

Co ciekawe premiera nowego telewizora producenta z Państwa Środka zaplanowana jest już na 2 lipca tego roku. Informacja ta jest o tyle zaskakująca, że do tej pory w sieci nie pojawiły się tak naprawdę jakiekolwiek plotki na temat tego sprzętu. Oprócz samego plakatu CEO Xiaomi, Lei Jun, opublikował także kilka informacji na temat samej specyfikacji. Oczywiście na pełne informacje będziemy musieli poczekać jeszcze kilka dni, ale chińska firma chce zrobić wszystko, aby już teraz podgrzać atmosferę.

Xiaomi pracuje nad telewizorem dla naprawdę wymagających użytkowników

Nowy telewizor Xiaomi ma otrzymać matrycę OLED o częstotliwości odświeżania na poziomie 120 Hz. Oczywiście nie zabraknie wsparcia dla technologii Dolby, która ma zagwarantować topową jakość dźwięku. Sam ekran ma mieć przekątną 65 cali, a ramki dookoła wyświetlacza mają być zmniejszone do minimum. Z racji tego, że producent z Państwa Środka zapowiada premierę urządzenia dla najbardziej wymagających użytkowników oczekujemy także bardzo dobrej jakości materiałów i dopracowania wszystkiego do perfekcji.

Zobacz także: Przyszłoroczne flagowce mogą być jeszcze droższe. Wszystko za sprawą Snapdragona 875

Patrząc na informacje opublikowane przez CEO Xiaomi dotyczące tego, że nadchodząca nowość będzie telewizorem premium nie spodziewałbym się niskich cen. Oczywiście sprzęt ten w pierwszej kolejności pojawi się w sprzedaży w samych Chinach, ale z racji tego, że pierwsze modele Mi TV trafiły także na rynki Starego Kontynentu możemy przypuszczać, że w bliżej nieokreślonej przyszłości doczekamy się premiery także na rynku globalnym. Pozostaje nam czekać do 2 lipca na kolejne informacje!

Na zdjęciu głównym znajduje się Xiaomi Mi TV 4S 43”, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o telewizorach Xiaomi? Czekacie na premierę kolejnego tego typu urządzenia chińskiego giganta? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!