Xiaomi publikuje plakat przedstawiający wersje kolorystyczne Mi Band 5

Xiaomi Mi Band 4

To, że Xiaomi zaprezentuje światu Mi Banda 5 już 11 czerwca jest pewne od kilku dni. Producent z Państwa Środka stara się jednak podgrzać atmosferę i publikuje plakaty, które mają zdradzać część informacji na temat wyczekiwanej przez wielu nowości. Tym razem poznaliśmy wersje kolorystyczne inteligentnej opaski chińskiej firmy!

Xiaomi Mi Band 5

Pewne jest, że Mi Band 5 trafi na rynek w czterech wersjach kolorystycznych. Zapewne w zestawie znajdziemy jedynie czarną opaskę, ale fani innych kolorów będą mogli dodatkowo zakupić paski w kolorze żółtym, pomarańczowym oraz zielonym. I przyznam szczerze, że patrząc na najnowszy plakat opublikowany przez Xiaomi całość wygląda naprawdę dobrze. Oczywiście producent z Państwa Środka nadal zachował wygląd poprzednich generacji, ale jednocześnie sprzęt ten ma w sobie to coś, co przyciąga mój wzrok.

Xiaomi publikuje plakat przedstawiający wersje kolorystyczne Mi Band 5

Plotki mówią o tym, że Mi Band 5 będzie oferować pomiar saturacji czyli nasycenia krwi tlenem (SpO2). Co więcej opaska ma informować użytkownika także o poziomie stresu oraz pomóc nam w świadomym oddychaniu. Według przecieków nadchodząca nowość Xiaomi otrzyma także moduł zbliżeniowy NFC. I to zarówno w wersji przeznaczonej na rynek chiński jak i tej mającej trafić do krajów Starego Kontynentu. Bez wątpienia możliwość płatności opaską przypadłaby do gustu wielu użytkownikom i mogłaby bezpośrednio przełożyć się na jeszcze lepszą sprzedaż tego urządzenia.

Zobacz także: Xiaomi wprowadza na rynek kolejną hulajnogę elektryczną. Poznajcie Mi Scooter Lite!

Sam ekran będzie mieć przekątną 1,2 cala, a osoby, które zdecydują się na zakup będą mogły korzystać z 11 predefiniowanych trybów aktywności. Co z ceną? Najprawdopodobniej ta zostanie ustalona w samych Chinach na poziomie 175 juanów czyli około 100 zł. Miejmy nadzieję, że producent z Państwa Środka już niedługo ogłosi datę premiery Mi Banda 5 na rynku europejskim, a co za tym idzie także w naszym kraju. Czy Xiaomi czymś jeszcze nas zaskoczy 11 czerwca? Tego dowiemy się zapewne dopiero za kilka dni!

Na zdjęciu głównym znajduje się Xiaomi Mi Band 4, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o Xiaomi Mi Band 5? Czekacie na premierę tego sprzętu? Czego po nim oczekujecie? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!