Średniak Xiaomi z ładowaniem aż 120 W? Taki ma być Redmi Note 11 Pro+!

Redmi Note 10 Pro
Redmi Note 10 Pro

Już za kilka dni odbędzie się premiera nowych średniaków Xiaomi, czyli serii Redmi Note 11. Jak się okazuje, ma ona dostać niezwykłą funkcję znaną tylko z flagowców – superszybkie ładowanie 120 W!

Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ naładujesz w mgnieniu oka mocą 120 W

Już 28 października odbędzie się premiera serii Xiaomi Redmi Note 11, czyli smartfonów ze średniej półki cenowej. Najnowsze przecieki jasno wskazują na to, że prawdopodobnie Redmi Note 11 Pro+ zaoferuje funkcję znaną nam tylko z najdroższych urządzeń producenta, takich jak Xioami MIX 4 czy Xiaomi 11T Pro. Mowa tu o ładowaniu mocą aż 120 W!

Redmi Note 11
(fot. XDA)

Jest to niezwykle szybkie ładowanie, które zostało pierwszy raz pokazane dosyć niedawno, a do Europy zostało wprowadzone razem z premierą modelu 11T Pro. Aktualnie najczęściej tym superszybkim ładowaniem nawet w półce premium jest 65 W. Tutaj natomiast będziemy mieli do czynienia ze średniakiem oferującym jeszcze szybsze ładowanie.

Ponadto smartfon ma zaoferować złącze Jack 3,5 mm, Bluetooth 5.2 oraz NFC. Nie zabraknie WiFi 6, a nawet głośników tworzonych we współpracy z JBL. Redmi Note 11 Pro+ ma mieć aż 4 aparaty na tyle. Zapewne resztę szczegółów na temat urządzenia poznamy zaraz przed premierą bądź w jej trakcie. Myślę, że jest na co czekać.

Źródło: XDA

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!