Xiaomi Watch S1 z płatnościami zbliżeniowymi! To kolejny sprzęt z Xiaomi Pay

Xiaomi Watch S1 Xiaomi Pay
(fot. Mi-Home)

Xiaomi Watch S1 to nowy, flagowy smartwatch chińskiego producenta. Jak się okazuje, pozwoli nam na płatności zbliżeniowe z wykorzystaniem NFC i platformy Xiaomi Pay.

Xiaomi Watch S1 to kolejny po Mi Bandzie 6 NFC sprzęt z obsługą Xiaomi Pay

Z tej informacji “wygadał się” sklep Mi-Home. Już pojawiła się aukcja z zegarkiem Watch S1, a jedna z grafik jasno wskazuje na wsparcie dla płatności Xiaomi Pay. Dla przypomnienia, jest to opcja płacenia zbliżeniowego z wykorzystaniem NFC urządzeniami noszonymi od Xiaomi. Pierwszym sprzętem na polskim rynku pozwalającym na te płatności była opaska Xiaomi Mi Band 6 NFC. Watch S1 będzie drugi.

Xiaomi Watch S1
(fot. Mi-Home)

To właśnie ten element stał pod znakiem zapytania, bowiem reszta specyfikacji jest jak najbardziej znana. Mamy tutaj obudowę ze stali nierdzewnej z szafirowym szkłem, ekran AMOLED 1,43″ oraz obsługę dwupasmowego GPS-a. Mało tego, połączenie Bluetooth pozwala nam na wykonywanie połączeń telefonicznym (tak, mamy tutaj zarówno głośnik, jak i mikrofon).

Xiaomi Watch S1
(fot. Mi-Home)

Ważnym elementem jest też całodobowe mierzenie zarówno tętna, jak i SpO2. A i warto dodać, że ładowanie jest tutaj bezprzewodowe. Jasno widać, że Xiaomi Watch S1 wygląda jak dobry następca Mi Watcha. Oferuje o wiele więcej funkcji i możliwości.

Xiaomi Watch S1
(fot. Mi-Home)

Już jutro odbędzie się premiera Xiaomi 12 w Polsce. Przypuszczamy, że na tym samym wydarzeniu zostanie pokazany właśnie też zegarek Xiaomi Watch S1. Nie wiemy natomiast co z ceną, jednak ta powinna być zauważalnie wyższa niż Mi Watcha. Dla przypomnienia, premierowa cena Mi Watcha wynosiła 549 złotych.

Źródło: Mi-Home

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!