Xiaomi wyprzedało 200 000 sztuk Mi TV w mgnieniu oka!

Xiaomi wyprzedało 200 000 sztuk Mi TV w mgnieniu oka!

Przywykłem już do tego, że rzeczy od Xiaomi sprzedają się świetnie i potrafią się sprzedawać w mgnieniu oka. Chiński producent jednak wciąż potrafi mnie zaskoczyć wynikami. Czasami nie ma się co dziwić, że tak jest, bo ich produkty są po prostu uczciwie wycenione i oferują dobre parametry. Dokładnie tak jest w przypadku telewizorów Mi TV.

Xiaomi sprzedało 200 000 sztuk Mi TV w nieco ponad 10 minut

Przynajmniej taką wiadomością producent pochwalił się na swoim profilu na Weibo. 200 tysięcy telewizorów Xiaomi Mi TV zniknęło z wirtualnych półek dokładnie w 10 minut i 36 sekund. Taka wyprzedaż odbyła się oczywiście w związku z chińskim dniem singla, z okazji którego można dorwać niezłe okazje. Przy okazji, odsyłam was do naszego zbioru ciekawych promocji związanych z 11.11, link znajduje się poniżej

Najciekawsze promocje z okazji Dnia Singla w Chinach: Festwial 11.11.

 Xiaomi Mi TV-

W zeszłym roku taka liczba telewizorów od Xiaomi została sprzedana dopiero po niemalże godzinie. Było to dokładnie 58 minut i 17 sekund, więc różnica jest znacząca. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że w ciągu pierwszych trzech kwartałów tego roku, firma sprzedała łącznie 2,3 miliona telewizorów. Takie liczby robią wrażenie, biorąc pod uwagę fakt, że Xiaomi jest świeżakiem na rynku telewizorów.

Warto przeczytać: Xiaomi w pierwszym kwartale 2020 roku zaprezentuje telewizory OLED oraz 8K

Ciekawe jak Xiaomi Mi TV będą sprzedawać się w Europie…

Bo jak wiemy, póki co są one dostępne w Hiszpanii. Niestety znam wyników sprzedaży w kraju leżącym na Półwyspie Iberyjskim. Dotarcie do reszty krajów Europejskich to kwestia czasu, więc póki co możemy tylko gdybać. Myślę jednak, że jeśli choćby w Polsce, ceny będą równie atrakcyjne, jak w Hiszpanii, to popyt może być duży. Często widzę w sieci pytania na temat tego, kiedy Mi TV będzie dostępne u nas, więc chętnych nie brakuje. Ciekawe czy w Polsce sprzedaż pierwszej partii telewizorów Xiaomi odbędzie się równie błyskawicznie, jak podczas chińskiej wyprzedaży?

Czekacie na pojawienie się telewizorów Xiaomi w Polsce?
Napiszcie w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!