Żabka Jush w kolejnym mieście. Szybkie dostawy dostępne dla kolejnych osób

Żabka Jush

Żabka Jush to usługa realizowana przez sklep Żabka. Ruszyła jakoś w październiku i była ograniczona do wybranych terenów Warszawy. Teraz jednak się to zmienia i z usługi skorzystamy w Gdańsku.

Żabka Jush w Gdańsku

21 października 2021 roku Żabka Jush ruszyła jako aplikacja na systemy iOS. Miesiąc później dostaliśmy odpowiedniego klienta na Androida, co znacznie rozszerzyło możliwości usługi. Niestety, nadal tutaj była mowa o wybranych dzielnicach Warszawy. Dlatego też Żabka wprowadza Jush do kolejnego miasta.

Tym miastem jest Gdańsk. Mowa tu o terenach Chełma oraz Oruni. Firma jednak dodaje, że już niedługo usługa zostanie rozszerzona o kolejne dzielnice miasta, jak i pozostałe rejony Trójmiasta. Widocznie Żabka uważa, że dobrze jest zacząć od tych miejsc, bowiem istnieje tam największe prawdopodobieństwo dostawy w krótkim czasie.

No właśnie, o co chodzi z Żabką Jush? W aplikacji mobilnej wybieramy produkty ze sklepu Żabka. Następnie te zostaną do nas dostarczone przez kuriera. Dostawa kosztuje 3,99 złotych, jednak jak przekroczymy 35 złotych, to ta staje się darmowa. Co ważne, dostarczenie produktów ma trwać zaledwie kilkanaście minut. To sprawia, że możemy szybko zamówić świeże bułki na śniadanie lub obiad do odgrzania. I to wszystko jest możliwe bez wychodzenia z domu.

Ja sam bardzo gorąco czekam na start platformy w Lublinie. Mieszkam niedaleko dwóch Żabek, więc Jush spokojnie mogłoby tutaj działać. To z pewnością ułatwiłoby mi poranki, gdzie akurat okazuje się, że nie mam świeżego chleba na śniadanie.

Źródło: Cashless

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!