AliExpress przygotowuje się na święta. Będą darmowe dostawy

logo aliexpress

Ogromnymi krokami zbliża się okres przedświąteczny. Z tego też powodu chiński sklep AliExpress zamierza uruchomić wielkie promocje.

AliExpress przygotowuje się do Świąt Bożego Narodzenia

AliExpress zapowiedziało wprowadzenie szeregu promocji związanych z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia. Pojawi się specjalna strefa z produktami już od 1 zł, które będzie można zamówić z darmową przesyłką. Platforma zamierza objąć promocją ponad 80% oferty i nie będzie obowiązywać żadna minimalna wartość zamówienia.

Szalenie popularny w Polsce gigant chce w tej strefie umieścić jak najwięcej produktów, które najczęściej wyszukują klienci. Mówi się chociażby o kategoriach dom i ogród, moda, akcesoria, uroda czy zdrowie. Jest to również swego rodzaju odpowiedź AliExpress na ogromne zmiany, które zaszły na polskim rynku e-commerce.

Aliexpress
(fot. Markus Winkler @ Pexels)

Specjalne promocje świąteczne już uruchomiły inne, obecne w Polsce w sklepy. Amazon oferuje darmową dostawę dla zamówień o wartości od 40 złotych – wcześnie było to 100 złotych. Allegro natomiast pomniejszyło minimalną wartość zakupu również do 40 złotych dla zamówień z darmową przesyłką kurierem w ramach subskrypcji Allegro Smart!. Warto jednak dodać, że jest to czasowa promocja, która potrwa od 23 września do 3 stycznia 2022 roku. Do gry weszło również singapurskie Shopee oferujące darmową przesyłkę bez względu na wartość zamówienia.

Źródło: Cashless

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!