Allegro: darmowy kurier dla zamówień od 40 zł w Smarcie!

Allegro Smart
Allegro Smart

Allegro dosyć solidnie przygotowuje się do okresu przedświątecznego. Z tej okazji obniżyli minimalną wartość zamówienia dla darmowej dostawy kurierem.

Allegro Smart!: od teraz darmowy kurier przysługuje od 40 zł

Allegro postanowiło wprowadzić kolejne zmiany do subskrypcji Smart. Już od 23 września zostanie obniżona minimalna wartość zamówienia z opcją dostawy kurierem do aż 40 złotych. Warto dodać, że dotychczas ta kwota wynosiła dwukrotnie więcej, bo 80 zł (a kiedyś było to nawet 100 zł). Jest to zarazem minimalna kwota, w której ogólnie dostajemy opcję darmowej dostawy, ale do punktu.

Obecnie z darmowej dostawy kurierem w ramach Allegro Smart! możesz skorzystać, gdy zrobisz zakupy u jednego sprzedającego za minimum 80 zł. 23 września w ramach promocji obniżymy tę wartość. Do 3 stycznia 2022 darmowa dostawa kurierska w ramach Smart! będzie dostępna już przy zakupach u jednego sprzedającego za minimum 40 zł.

Tak jak wynika z powyższego komunikatu, nie jest to jedna stała obniżka, a tymczasowa, która potrwa do 3 stycznia 2022. nadal jednak jest to świetna opcja, tym bardziej, że zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, które to właśnie kojarzą się z obdarowywaniem naszych bliskich prezentami.

Tutaj warto dodać, że kilkanaście dni temu Amazon Polska zdecydowało się na podobny krok i również obniżyło minimalną kwotę zamówienia z darmowym kurierem do 40 zł. Allegro widać nie zamierza stracić tronu najpopularniejszej strony z zakupami internetowymi w Polsce i przygotowało na to odpowiedź.

Źródło: Allegro

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!