Allegro Family startuje – możecie się dzielić pakietem Allegro Smart

Allegro Family

Z pewnością mogliście mieć do czynienia z sytuacją, kiedy ktoś prosi Was o kupienie czegoś na Allegro. No bo ty masz ten pakiet Allegro Smart, to będzie dostawa za darmo, weź mi zamów… Od teraz nadciąga koniec takich próśb, ponieważ tę usługę będzie można dzielić z 9 członkami rodziny dzięki Allegro Family.

Poznajcie Allegro Family

Jakie korzyści korzystania z nowej opcji Allegro? Główne założenia usługi to:

  • Wspólny Smart, czyli darmowe dostawy i zwroty dla całej rodziny. Wystarczy, że organizator grupy podzieli się Allegro Smart!
  • Łatwiejsze zakupy. Rodzina będzie mogła zgłaszać do nas prośby o zakup konkretnych przedmiotów lub pomoc w zakupach.
  • Pełna prywatność. Każdy w Allegro Family ma własne konto, widzi tylko swoją historię zakupów i dopasowane podpowiedzi.
  • Bonusowe Monety. Administrator grupy rodzinnej dostanie 5 Monet za pierwszy zakup każdej osoby z rodziny. Łącznie można zebrać ich 20.

Organizator rodziny zaprasza osoby do grupy, zarządza Allegro Family i może podzielić się Smartem ze wszystkimi, a także kupować dla osób z rodziny na ich prośbę. Każdy z członków ma własne konto oraz indywidualną historię zakupów oraz może poprosić o zakup organizatora czy korzystać z darmowych dostaw i zwrotów, jeśli współdzielony jest pakiet Allegro Smart.

Jak założyć Allegro Family?

Do Allegro Family można zaprosić maksymalnie 9 osób. Wymagane jest konto na Allegro, a jeśli zaproszona osoba nie ma jeszcze konta na Allegro, szybko i prosto założy nowe dla siebie. Przyszły organizator musi wejść w ustawienia konta, gdzie odnajdzie nową zakładkę Allegro Family. Jest tam przycisk zaproś, gdzie następnie wpisujemy adresy e-mail osób, które chcemy mieć “w rodzince”. Można to zrobić w aplikacji, jak na stronie internetowej Allegro.

Źródło: Allegro

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!