Amazfit GTR 2 z certyfikacją Bluetooth. Premiera może być naprawdę blisko!

Amazfit GTR 2 z certyfikacją Bluetooth. Premiera może być naprawdę blisko!

Już od jakiegoś czasu w sieci pojawiają się informacje na temat tego, że Huami chce wprowadzić na rynek drugą generację Amazfit GTR. Teraz smartwatch ten otrzymał certyfikację Bluetooth SIG, a to oznacza, że faktycznie sprzęt ten już w najbliższej przyszłości powinien zostać zaprezentowany światu!

Kolejny smartwatch od Huami

Certyfikat Bluetooth SIG nie zdradza nam tak naprawdę zbyt wiele informacji o Amazfit GTR 2. Pewne jest, że nadchodząca nowość Huami będzie komunikować się ze smartfonem użytkownika poprzez Bluetooth 5.0. Oczywiście nie zabraknie dedykowanej aplikacji, w której zarówno będziemy w stanie zarządzać ustawieniami jak i podejrzeć historyczne dane dotyczące aktywności.

Amazfit GTR 2 z certyfikacją Bluetooth. Premiera może być naprawdę blisko!

Co wiemy o samej specyfikacji? Niestety, ale nadal niewiele. Tym razem producentowi z Państwa Środka udaje utrzymać się wszystko w tajemnicy. Niemniej jednak wręcz pewne jest, że Amazfit GTR 2 otrzyma okrągły ekran AMOLED. Inteligentny zegarek Huami powinien trafić do sprzedaży w dwóch wersjach różniących się tak naprawdę jedynie średnicą. Wszystko po to, aby każdy z użytkowników mógł znaleźć coś, co idealnie wpasuje się w jego gusta. Bez wątpienia Amazfit GTR 2 zostanie wyposażony w ogrom trybów sportowych, które w czasie rzeczywistym będą mogły monitorować aktywność użytkownika.

Zobacz także: Amazfit Neo wygląda klasycznie, ale oferuje nowoczesne funkcje

Ciekawym dodatkiem może być także możliwość pomiaru Sp02 czyli wysycenia krwi tlenem. Rozwiązanie to coraz to częściej pojawia się w inteligentnych zegarkach różnorakich producentów i bardzo możliwe, że Huami w przypadku Amazfit GTR 2 także pójdzie tą drogą. Dodajmy do tego pulsometr, monitorowanie snu czy możliwość wyświetlania powiadomień z telefonu i otrzymamy sprzęt, który może przypaść do gustu naprawdę sporej liczbie użytkowników. Nadal zagadką pozostaje cena oraz data premiery tego urządzenia, ale myślę, że już niedługo w sieci pojawi się więcej informacji na ten temat. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Na zdjęciu głównym znajduje się Amazfit GTR, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Czego oczekujecie po Amazfit GTR 2? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!