Apple szykuje się na premierę systemu iOS 17. Kiedy możemy się jej spodziewać?

Apple szykuje się na premierę systemu iOS 17. Kiedy możemy się jej spodziewać?
Źródło: Apple

Apple ogłosiło oficjalną datę rozpoczęcia kolejnej edycji  WorldWide Developer Conference, na której poznamy wiele informacji na temat nowych systemów, w tym iOS 17.

Wielka tajemnica

WorldWide Developer Conference odbywa się co roku i wtedy też Apple pokazuje światu większość technologii, nad którymi pracowano w ich siedzibie. Wszyscy entuzjaści produktów Apple czekają z niecierpliwością na ten dzień, szczególnie że kolejną dużą premierą, ma być system iOS 17. Na chwilę obecną wszystko, co dotyczy nowej wersji, jest owiane tajemnicą i można wyłącznie spekulować, co przygotowało dla nas Apple. Całość wydarzenia odbywać się będzie podobnie jak w zeszły roku online i w lokalizacji Apple Park.

Apple iOS 16 - Dostosowywanie nowego ekranu blokady

Software i hardware

WorldWide Developer Conference trwać będzie od 5 do 9 czerwca. W tym czasie poznamy informacje o systemie iOS, odpowiedniku tego systemu przeznaczonego na tablety, czyli iPadOS 17 i wiele innych. Warto pamiętać również o samym sprzęcie, który wzbudza nie mniejsze zainteresowanie. Nie wiemy, co to może być, ale Apple w oficjalnym komunikacie informuje, że im bliżej będziemy daty konferencji, tym więcej poznamy szczegółów.

Źródło: apple.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!