Apple skraca okres próbny do ich aplikacji

apple music logo

Koniec z trzymiesięcznym bezpłatnym okresem próbnym w aplikacji Apple Music. Nowi użytkownicy od teraz będą mieli tylko jeden miesiąc bez opłat.

Koniec trzech miesięcy za darmo

Gigant technologiczny, jakim jest Apple, postanowił zmienić zasady bezpłatnego korzystania z ich aplikacji Apple Music. Do tej pory nowi użytkownicy mieli do wykorzystania aż trzy miesiące bez opłat, niezależnie od wybranego planu. Zasada ta obowiązywała od pierwszego dnia działania aplikacji, która została uruchomiona w 2015 roku. Wygląda jednak na to, że Apple w końcu zrozumiało, jaki potencjał brzmi w serwisach streamingowych dla muzyki, jak np. Spotify.

apple music

Tylko miesiąc

Nowe zasady pozwolą użytkownikom, którzy dopiero co zarejestrowali się w usłudze Apple Music, na korzystanie z darmowego okresu próbnego wyłącznie przez jeden miesiąc. Po tym czasie trzeba będzie rozpocząć opłacanie, które zaczyna się od 19,99 złotych (od 9,99 jeśli jesteście studentami). Zmiany weszły już w życie i na chwilę obecną nie ma możliwości wykorzystania trzech miesięcy za darmo.

Nie wszystko jednak stracone, ponieważ istnieje szansa, aby nie płacić za Apple Music aż przez pół roku. Wystarczy zakupić AirPodsy lub HomePody, aby gratis otrzymać wspomniane 6 miesięcy darmowego dostępu do Apple Music.

Źródło: cnet.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!