Brave Browser wydany w wersji stabilnej!

Brave Browser wydany w wersji stabilnej!

Brave Browser to zdecydowanie jedna z ciekawszych przeglądarek internetowych. Jest ona oparta o silnik Chromium i jej zadaniem jest zapewnienie Ci prywatności w sieci. Tak się składa, że Brave Browser właśnie doczekało się wersji stabilnej.

Brave Browser już jest w wersji stabilnej!

Brave Browser to przeglądarka internetowa, która ma pozwolić Ci na zachowanie anonimowości w sieci. Jest ona wyposażona w adblockera, trackblockera i inne tego typu narzędzia, a nawet pozwoli Ci na zarobienie pieniędzy na reklamach, o czym więcej dowiesz się >stąd<.

Warto sprawdzić: W Brave Browser to Ty możesz zarabiać na reklamach

Choć sam tego nie zauważyłem (a wielokrotnie korzystałem z tego produktu) Brave Browser do tej pory ciągle była w fazie Beta. A jednak! Właśnie teraz przeglądarka internetowa przeszła do kanału Stable. Samo przejście nie wniosło większych nowości, a dotychczasowi użytkownicy Brave zapewne nie zauważyli zmian. Ba! Samo Brave niekoniecznie chwali się tym wydarzeniem, choć w odpowiednim dokumencie oficjalnie oświadczyli, że Brave Browser uzyskała wersję 1.0.

Brave Browser wykorzystuje silnik Chromium (podobnie jak Opera, Vivaldi czy nowy Edge), dzięki czemu ma interfejs łudząco podobny do Google Chrome, choć tutaj mamy nieco więcej możliwości konfiguracji. Mobilna wersja Brave również wykorzystuje silnik Chromium, jednak w odróżnieniu od google’owego pierwowzoru ma wbudowany adblocker i zabezpieczenia zapewniające anonimowość.

Brave Browser jest dostępny na wiele platform, między innymi na Linuxa, Windowsa, ale również i na Androida.

Korzystacie z Brave Browser? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!