Większość umiejętności w Cyberpunk 2077 to easter eggi

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077 (źródło: GOG)

Gry komputerowe często są pełne wszelkiego rodzaju easter eggów. Nie mogliśmy się spodziewać innego stanu sytuacji po Cyberpunku 2077. Tym bardziej, że niektóre zaskakujące rzeczy z poprzedniej gry polskiego studia, Wiedźmina 3: Dziki Gon, są odkrywane dopiero teraz, czyli grubo po premierze. Philipp Weber, główny projektant questów w CD Projekt RED udzielił nawet niedawno komentarza portalowi IGN w tej sprawie:

Nie jestem pewien, czy to ostatnia tajemnica, ale na pewno jest już blisko. W ostatnich miesiącach prac nad grą wszyscy ukrywali tak wiele sekretów, że ludzie pewnie jeszcze kiedyś znajdą coś nowego. Na pewno jest to easter egg, który ukryłem najbardziej ze wszystkich, jakie “schowałem”, więc brawa, że w końcu zostało znalezione.

Garść odniesień w Cyberpunk 2077

cyberpunk 2077 umiejętności

Myślę, że z pewnością tego nie zauważyliście. Obrazki reprezentujące umiejętności nawiązują do innych dzieł kultury. Wiele ikonek perków zostało stworzonych na bazie filmów i pojawiających się tam kadrów. Jak możecie zobaczyć na powyższej grafice, nawiązań odnaleziono naprawdę sporo. Cyberpunk 2077 to dość świeża gra i zapewne gracze odnajdą jeszcze więcej ciekawostek. Jeśli nie w podstawowej wersji gry, to w nadchodzącym dodatku.

Źródło: boop.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!