Cyberpunk 2077: Widmo Wolności ujawni więcej szczegółów już niebawem!

Cyberpunk 2077: Widmo Wolności ujawni więcej szczegółów już niebawem!
Źródło: Cyberpunk

Nowy dodatek do gry Cyberpunk 2077 ma pojawić się jeszcze w tym roku. Niebawem poznamy zdecydowanie więcej szczegółów na ten temat.

Fabuła

Widmo Wolności zostało ogłoszone już jakiś czas temu, ale do tej pory gracze nie mogli poznać zbyt wielu informacji dotyczących tego dodatku. Wiemy na pewno, że w postać Solomona Reeda wcieli się aktor Idris Elba, a całość fabuły ma mieć charakter thrillera szpiegowskiego. Główny bohater jest detektywem do wynajęcia, który podejmie się każdego zadani, jeśli tylko będzie ono wystarczająco opłacalne. Pojawia się nowe umiejętności, bronie i  technologie, z których będziemy mogli skorzystać w trakcie wykonywania misji. Wiadomo również, że siłą rzeczy pojawi się kilka dodatkowych lokacji.

Data premiery?

Widmo Wolności ma mieć swoją premierę jeszcze w tym roku, a CD Projekt Red właśnie poinformowało, że już w czerwcu dowiemy się więcej szczegółów na ten temat? Czy może to oznaczać, że właśnie wtedy podana zostanie dokładna data premiery? Wciąż nie wiemy, czy wypuszczenie dodatku będzie miało miejsce w tym samym czasie na wszystkich platformach, ponieważ CD Projekt Red zapowiedziało, że Widmo Wolności pojawi się na PC, PlayStation i Xbox.

Źródło: Cyberpunk 2077

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!