Discord połączycie z kontem PlayStation Network!

discord playstation

Jeszcze do niedawna Discord reklamował się jako platforma dla graczy i ta łatka pozostała do dzisiaj – głównie przez wiele integracji. Jak się okazuje, Sony weszło w większą współpracę z Discordem i platformę połączycie z PlayStation Network.

PlayStation Network + Discord = <3

Discord to często wybierana platforma przez graczy, bowiem oferuje bogaty zasób funkcji ułatwiających komunikację podczas rozrywki. A co bardziej kojarzy się z grami niż konsole? No właśnie, a Discord współpracę z Sony nawiązał jeszcze w maju 2021 roku, co miało obiecać większą integrację z platformą.

Efektem tej współpracy jest fakt, że właśnie Discord poinformował o możliwości powiązania konta w Discord z platformą PlayStation Network. Póki co jednak nie daje to zbyt ogromnych korzyści, oprócz tego, że nasi znajomi z Discorda będą mogli zobaczyć w co gramy na PlayStation 4 lub PlayStation 5.

Ale oczywiście na tym obie platformy się nie zatrzymają. Wkrótce powinny pojawić się kolejne ważne funkcje. Może doczekamy się dedykowanej aplikacji Discorda na PlayStation z obsługą mikrofonu i słuchawek, co zezwoli na rozmowę z kolegami i koleżankami podczas rozrywki? Byłoby to naprawdę dobrym krokiem do przodu.

Źródło: Discord

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!