Disney+ w Polsce jeszcze w tym roku! Jest potwierdzenie

disney Plus

Disney+ to usługa streamingowa, która dynamicznie zyskuje popularność. Jej obecność w Polsce długo stała pod znakiem zapytania. Aż do teraz!

Disney+ będzie dostępny w Polsce

Z Disney+ do tej pory był niemały problem. Jedyną opcją na legalne oglądanie nowości chociażby Marvela było korzystanie z VPN, co opisaliśmy >>tutaj<<. Jak się jednak okazuje, jeszcze w 2022 normalnie wykupimy i skorzystamy z Disney+ w Polsce.

Jak podaje oficjalnie przedstawicielstwo Disney Plus w Polsce, start usługi w naszym kraju jest przewidywany latem 2022 roku. Mało tego, mamy nie spodziewać się żadnych przesunięć i zmiany terminów na późniejszy.

Disney+ w Polsce już latem! Ulubione filmy i seriale Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, Star Wars i występujące pod marką Star produkcje FX, 20th Century Studios czy Searchlight, w jednym miejscu.

Disney Polska
Disney+

Co prawda, termin “lato” nie jest zbyt precyzyjny, ale nadal jakoś zarysowuje możliwy moment startu usługi. Ja bym się spodziewał, że już na rozpoczęcie nowego roku szkolnego będziemy w stanie pooglądać nowości dostępne właśnie w bibliotece Disney+. Warto też dodać, że Polska jest jednym z 42 krajów, w których to usługa wystartuje w podobnym czasie. Grono zawiera chociażby takie państwa jak Czechy, Estonia, Grecja czy Litwa i Łotwa.

Źródło: Disney Polska

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!