Kolejne gry od Electronic Arts pojawią się w Game Passie i EA Play – na przykład DiRT 5

dirt-5

Electronic Arts – za sprawą EA Play – daje dostęp subskrybentom Xbox Game Pass do swoich gier. Tytułów jest wiele i mowa tu nie tylko o najnowszych produkcjach, ale również tych starszych, chociażby Mass Effect 2. Jak się dowiedzieliśmy, już niedługo do tej grupy dojdą kolejny gry.

3 kolejne gry w Xbox Game Pass Ultimate i EA Play

Electronic Arts regularnie dodaje kolejne gry do EA Play. Z tego też powodu do Xbox Game Pass trafią kolejne tytuły i to takie całkiem popularne. Mowa tu o:

  • F1 2020
  • DiRT 5
  • GRID

Wszystkie te gry są nowe i niezwykle dobre. Zapewne fani wyścigów będą zadowoleni – w tym ja, bowiem mam Xbox Game Pass Ultimate i ochotę pograć w zarówno DiRTa, jak i GRID.

Zapewne dziwi Was obecność tych gier, które to przecież zostały stworzone przez Codemasters. Muszę jednak przypomnieć, że jakiś czas temu studio przeszło pod skrzydła Electronic Arts, a więc to właśnie Amerykanie mają do nich prawa.

Xbox Game Pass zyskuje coraz więcej tytułów, w tym te niezwykle znane i popularne. Mnie, jako subskrybenta, bardzo to cieszy, bowiem dostaje coraz większy katalog wypełniony grami i sam nie wiem co mam wybrać i zainstalować – a miejsca na Xbox Series S nie ma tak dużo…

Źródło: ppe.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!