Ekologiczna świadomość ludzi wzrasta. Green Cell z rekordem!

Ekologiczna świadomość ludzi wzrasta. Green Cell z rekordem!

Ekologiczne czasy nastają coraz to bardziej, więc wiele rozwiązań projektuje się już nie tylko pod względem użytkownika – środowiska również. Takim przykładem są akumulatorki Green Cell, które pobiły rekord swojej sprzedaży.

Mniej elektrośmieci

Świat Baterii, czyli dystrybutor produktów marki Green Cell na portalu aukcyjnym Allegro, został najpopularniejszym sprzedawcą w swojej kategorii. Sprawiły to zamówienia na akumulatory AA oraz AAA. Zapewniają one wielokrotne użycie (nawet 3 letni okres eksploatacji), dzięki czemu pozbywamy się nadmiernie rosnącego problemu elektrośmieci i jednorazówek, które po zużyciu wyrzucane są do śmietnika.

Ekologiczna świadomość ludzi wzrasta. Green Cell z rekordem!

Ten wynik cieszy nas z dwóch powodów. Po pierwsze, świadczy o wysokiej jakości naszych akumulatorków i dużym zaufaniu klientów. Po drugie, to dowód na coraz większą świadomość ekologiczną naszych rodaków. Im więcej osób zainwestuje w akumulatorki zamiast jednorazowych paluszków, tym większa ulga dla naszej planety.

Mówi Michał Sablik – osoba odpowiedzialna za e-commerce w Green Cell

Ekologiczna świadomość?

Myślę, że tak to można nazwać – świadomość ludzi wzrasta. Dzięki nagłaśnianiu dużej ilości spraw w internecie, mediach społecznościowych czy telewizji, każdy z nas coraz bardziej dostrzega dotykające ziemię problemy. Dzięki użytkowaniu wielorazowych ogniw zaoszczędzamy dziesiątki złotych, chroniąc za razem środowisko poprzez odpuszczenie mu paruset gramów odpadów.

A Wy? Używacie wielorazowych baterii? Może robicie coś innego, aby nie wytwarzać elektrośmieci? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!