HBO Max z kolejną wielką premierą! Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a już do obejrzenia!

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a
(fot. Warner Bros)

HBO Max dotrzymuje swojej obietnicy i już dzisiaj na platformie obejrzymy ogromne dzieło chwilę po premierze kinowej! Mowa o Fantastycznych Zwierzętach: Tajemnice Dumbledore’a.

Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a w HBO Max

O ile dobrze pamiętacie, to niedawno do HBO Max zawitał film The Batman, który pojawił się tam zaledwie kilka tygodni po premierze kinowej. Tym samym HBO pokazało nam, że subskrybenci mogą oczekiwać dostępu do najnowszych hitów zaledwie chwilę po premierze. Dzisiaj znowu tak się wydarzy.

Dzisiaj (to jest 30 maja 2022) na HBO Max zawita kolejny hit, a mowa tu o filmie Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a. Ten tytuł utrzymany w uniwersum Harrego Pottera swoją premierę kinową w Polsce miał 7 kwietnia 2022 roku. Jak widać, wystarczyły zaledwie niecałe 2 miesiące i już możemy ten film legalnie obejrzeć w swoim domu.

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a w HBO Max

Tajemnice Dumbledore’a to już trzeci film z serii Fantastyczne Zwierzęta. Dzieje tytułu mają miejsce w świecie Harrego Pottera, jednak nowa seria historii znacznie różni się od znanych nam filmów. Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a początkowo miały zadebiutować w 2020 roku, ale pandemia oraz sprawa sądowa Johnnego Deppa opóźniły to wydarzenie. Warto też dodać, ze Johnny Depp został zastąpiony innym aktorem, dokładnie Madsem Mikkelsenem.

Źródło: HBO

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!