Strona główna Aktualności Honor 20 i Honor 20 Pro zostały certyfikowane. Premiera musi być blisko

Honor 20 i Honor 20 Pro zostały certyfikowane. Premiera musi być blisko

-

Europejska premiera Honora 10 miała miejsce w maju zeszłego roku. Nic więc dziwnego, że spore grono fanów marki wyczekuje pojawienia się jego następcy. Teraz Honor 20 i Honor 20 Pro zostały certyfikowane przez Wspólnotę Europejską. 

Premiera szybciej niż mogliśmy się spodziewać?

Huawei P30 i P30 Pro zostały zaprezentowane, więc powoli zbliża się czas premiery Honora 20 i Honora 20 Pro. Fakt certyfikacji tych urządzeń nie musi wprawdzie oznaczać, że pojawią się one w najbliższej przyszłości, ale za to możemy być pewni że modele te zadebiutują także w Europie. Certyfikacja niestety nie zdradza jakichkolwiek informacji na temat specyfikacji obu smartfonów.

honor 20 certyfikacja

Jednak już wcześniej w sieci pojawiły się plotki dotyczące nowego modelu Honor. Oczywiście nie są to informacje potwierdzone przez samego producenta z Państwa Środka, a co za tym idzie musimy traktować je z lekkim przymrużeniem oka. Niemniej jednak w przypadku Huawei P30 i P30 Pro wszystkie przedpremierowe przecieki okazały się prawdą, więc może sytuacja powtórzy się i w tym przypadku. Oczywiście za wydajność odpowiedzialny będzie Kirin 980. Raczej do premiery Huawei Mate 30 i Mate 30 Pro nie zobaczymy nowej jednostki chińskiego giganta, a to oznacza, że wszystkie mocniejsze smartfony będą pracować pod kontrolą właśnie Kirina 980.

Zobacz też: Honor 10 to telefon, który „przyciąga wyglądem i zatrzymuje charakterem”

Na pleckach mamy znaleźć trzy aparaty – 48 Mpix, 20 Mpix oraz 8 Mpix. Nadal jednak nie wiadomo jakie dokładnie będą to obiektywy oraz jakie funkcje zaoferują użytkownikowi. Bardzo możliwe, że Honor 20 otrzyma czytnik linii papilarnych zintegrowany z wyświetlaczem. Smartfon ten ma trafić na rynek z 6 GB oraz 8 GB RAM-u i 128 GB oraz 256 GB pamięci wewnętrznej na pliki użytkownika. Honor 20 Pro na tę chwilę jest całkowitą zagadką. Jeśli już Honor 20 otrzyma topową specyfikację to czym może różnić się wersja „Pro”? Bardzo możliwe, że, podobnie jak w przypadku P30 i P30 Pro, zmiany będą niewielkie i dotkną one nie wydajności, a aparatów. Wszystkiego powinniśmy dowiedzieć się już niedługo!

Czekacie na premierę Honor 20 i 20 Pro? Czego oczekujecie po tych urządzeniach? Zapraszamy do dyskusji!

Źródłogizchina.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej