Huawei 3 Pro Super Version to nowy smartwatch dla dzieci z modemem 4G

Huawei 3 Pro Super Version to nowy smartwatch dla dzieci z modemem 4G

Zegarki dla dzieci od Huawei są sukcesywnie wprowadzane na rynek od 2016 roku i cechują się coraz to ciekawszymi funkcjami. Podczas ostatniej konferencji Huawei w Chinach, producent zaprezentował kolejną generację tego typu urządzenia, która zadebiutowała pod nazwą 3 Pro Super Version. Zobaczcie sami, co przygotował dla swoich mniejszych fanów ten producent. 

Huawei 3 Pro Super Version – specyfikacja i funkcje

Na ten moment nie znamy niestety całej specyfikacji technicznej, przez co tajemnicą pozostają chociażby parametry zastosowanego w zegarku ekranu. Wiemy natomiast, że urządzenie zostało wyposażone w 1 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 8 GB pamięci wbudowanej na dane użytkownika. Nad wyświetlaczem znalazła się kamerka do wideo rozmów o rozdzielczości 5 Mpx oferującą jakość HD. Ponadto, obudowa jest wodoodporna. 

Huawei 3 Pro Super Version to nowy smartwatch dla dzieci z modemem 4G

Co ważne, smartwatch posiada modem 4G (Netcom), który według producenta obejmuje ponad 200 operatorów sieci komórkowych na całym świecie. Obsługuje on również 5-trybowe i 15-pasmowe szybkie połączenie internetowe, dzięki czemu jakość sygnału według producenta stoi na bardzo wysokim poziomie. Huawei 3 Pro Super Version został również wyposażony w głośniki o wysokiej wydajności, które dzięki wysokiemu poziomowi głośności, dobrej jakości dźwięku i dodatkowemu algorytmowi przechwytywania dźwięku pozwalają na bezproblemowe odbieranie połączeń nawet w hałaśliwym otoczeniu. 

Zobacz także: Mi Bunny Watch 4 oraz Mi Bunny Watch 4 Pro to nowe zegarki dla dzieci od Xiaomi!

Tego typu urządzenia mają za zadanie przede wszystkim dbać o bezpieczeństwo dzieci za pomocą monitorowania ich lokalizacji. Huawei postanowił w tym przypadku zastosować aż 9 rozwiązań pozwalających zlokalizować właściciela tego zegarka. Huawei 3 Pro Super Version pozwala na  pozycjonowanie satelitarne GPS, BeiDou, Glonass, pozycjonowanie WLAN, pozycjonowanie stacji bazowej, pozycjonowanie wewnętrzne, A-GPS, pozycjonowanie wspomagane akcelerometrem oraz pozycjonowanie wspomagane kamerką. Technologia  Huawei o nazwie NLP pozwala na uzyskiwanie wyników pozycjonowania z tak wielu kanałów, dzięki czemu śledzenie lokalizacji jest bardzo dokładne.

Huawei 3 Pro Super Version to nowy smartwatch dla dzieci z modemem 4G

Przyznam szczerze, że sam smartwatch prezentuje się bardzo przyzwoicie, a do tego oferuje wiele przydatnych ciekawych funkcji. Szkoda, że tego typu gadżety nie są popularne wśród polskich użytkowników. 

Cena i dostępność nowego zegarka Huawei

Huawei 3 Pro Super Version dostępny będzie w jasnozielonej i różowej wersji kolorystycznej. Jego przedsprzedaż rozpocznie się już 13 maja, w cenie ustalonej na 988 juanów, czyli około 590 złotych. 

Co sądzicie o tego typu urządzeniach? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!