Huawei certyfikuje ładowarkę o mocy 66W

Huawei certyfikuje ładowarkę o mocy 66W

Huawei od zawsze był w pierwszej trójce, co do szybkiego ładowania. Jednak już od dwóch lat stosuje to samo rozwiązanie, więc czas na zmianę! I takim sposobem nowa 66-watowa ładowarka chińskiego producenta przeszła certyfikację 3C oraz CCC.

WIĘKSZA MOC, KRÓTSZY CZAS

W dzisiejszych czasach szybkość ładowania smartfonów to jeden z parametrów, które sprawdzamy przed zdecydowaniem się na konkretne urządzenie. Huawei nie osiadł na laurach i certyfikuje nową, szybszą ładowarkę, która najprawdopodobniej znajdzie się w nadchodzącym flagowcu Mate 40. Pozwoli ona na jeszcze szybsze uzupełnianie ogniwa, które również będzie dużo większe. Na ten moment, dołączana do zestawu 40 – watowa ładowarka z technologią “supxercharge” pozwala na pełne naładowanie urządzenia w niecałe 55 minut.

Huawei certyfikuje ładowarkę o mocy 66W

Nowy flagowiec

Huawei Mate 40 to nadchodzący flagowiec od chińskiego producenta. Na pokładzie znajdzie się nowy procesor Kirin 1000 wykonany w pięcionanometrowym procesie ze zintegrowanym układem 5G, 12 GB pamięci operacyjnej oraz płynny 120 Hz ekran.

Zobacz także: Huawei składa patent na nowe rozwiązanie w mobilnej fotografii

Będzie to już druga generacja smartfonów bez usług od Google. Mate 30 oraz P40 okazały się świetnymi smartfonami wartymi polecenia, jednak brak programów amerykańskiego giganta wciąż powstrzymuje wiele osób od kupna tych smartfonów Następcę pierwszego ujrzymy już we wrześniu bieżącego roku i wtedy rozwieją się wszystkie wątpliwości co do tego urządzenia.

A Wy co sądzicie o nadchodzącej serii Mate 40? Lubicie szybkie ładowanie we współczesnych smartfonach? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!