PROMOCJA: Huawei FreeBuds Pro do wyrwania za mniej niż 500 złotych!

huawei freebuds pro
Huawei FreeBuds Pro

Kilka miesięcy temu Huawei zaprezentował FreeBuds Pro, które miały być takimi ultimate słuchawkami wszystko-oferującymi. Już podczas prezentacji miałem okazję sprzęt ten przetestować i uznałem je za dosyć dobre, ale nieco zbyt wysoko wycenione. Teraz natomiast można wyrwać jest za połowę początkowej ceny!

Huawei FreeBuds Pro – po prostu dobre słuchawki

Czym się one wyróżniają? Cóż, zalet jest całkiem sporo i powinniśmy zacząć od początku. Przede wszystkim FreeBudsy oferują aktywną redukcję szumów (ANC), która automatycznie dostosowuje swoją moc w zależności od sytuacji (oczywiście, w razie potrzeby, użytkownik może manualnie zmienić moc). Dodatkowo słuchawki wyróżnia podwójna antena Bluetooth 5.2, co pozwala na łączenie sprzętu z dwoma urządzeniami na raz – przydaje się zwłaszcza podczas pracy zdalnej, kiedy to słuchamy muzykę z komputera i ktoś do nas zadzwoni na telefon. Wtedy możemy po prostu odebrać i nie martwić się ręcznym parowaniem urządzeń.

huawei freebuds pro

Mało tego, FreeBuds Pro cechują się dobrym czasem pracy na baterii – aż do 7 godzin nieprzerwanej pracy, a doładowując je pudełkiem czas ten możemy wydłużyć aż do 30 godzin. Odtwarzaniem sterujemy za pomocą gestów, które ja nazywam uszczypnięciami. Do tego słuchawki szybko naładujemy wykorzystując technologię Huawei SuperCharge, dzięki czemu w 10 minut sprzęt naładuje się – przewodowo – do poziomu 30%, a bezprzewodowo do 18%.

Huawei FreeBuds Pro do wyrwania za 479 złotych!

Początkowa cena FreeBuds Pro była dosyć przesadzona, bowiem wynosiła 849 złotych. Teraz, w regularniej sprzedaży, możemy sprzęt ten znaleźć za około 700 złotych (w oficjalnym sklepie Huawei jest to 799). Jednakże dzięki dzisiejszej promocji koszt ten możemy znacznie obniżyć!

W oficjalnym sklepie Huawei właśnie trwa promocja, dzięki której – zamiast 799 – za FreeBuds Pro przyjdzie nam zapłacić 529 złotych. Ale to nie wszystko! Jak ktoś jest sprytny, to obniży tę cenę o kolejne 50 złotych.

Wystarczy zapisać się do newslettera i odebrać kod na 50 zł. Co ważne, kod łączy się z innymi promocjami, dzięki czemu możemy finalny koszt słuchawek obniżyć aż do 479 zł. Tyle za flagowy sprzęt, to naprawdę okazja.

Jeśli chcesz kupić słuchawki FreeBuds Pro, to radzę Ci się pospieszyć! Promocja skończy się już jutro, czyli 16 maja o 21:00.

Kliknij >>tutaj<<, aby przejść do aukcji ze słuchawkami FreeBuds Pro.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!