Huawei ma w planach jeszcze 2 zegarki bez Wear OS. Czyżby premiera razem z P30 i P30 Pro?

huawei watch gt (6)

Huawei Watch GT (jego recenzję znajdziecie tutaj) jest na rynku już od dłuższego czasu i jest świetnym wyborem dla wszystkich osób chcących codziennie monitorować swoją aktywność. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo zobaczymy kolejne dwie wersje tego urządzenia!

Huawei Watch GT Active i GT Elegat

Inteligentny zegarek chińskiego giganta to nie typowy smartwatch, który pozwoli nam na instalację wielu aplikacji czy płatności zbliżeniowe. Niemniej jednak wyróżnia się on świetnym wykonaniem i wręcz fenomenalnym czasem pracy na jednym ładowaniu. Nic więc dziwnego, że Huawei postanowił przygotować dwie kolejne wersje tego urządzenia. Wszystko po to aby każdy użytkownik mógł znaleźć coś pasującego do jego codziennego ubioru i stylu. Wygląd Huawei Watch GT Elegant pozostaje póki co tajemnicą. W sieci pojawiła się jednak grafika przedstawiająca wersję Active i trzeba przyznać, że ta prezentuje się naprawdę dobrze.

huawei watch gt active
Huawei Watch GT Active

Jednocześnie nie jest to coś nowego. Zmieniony został kolor koperty, wygląd przycisków oraz kolor paska. Pasek oczywiście możemy bez trudu wymienić u jakiegokolwiek zegarmistrza, ale Huawei Watch GT Active ma trafić na rynek w dwóch wersjach – z pomarańczowym i zielonym paskiem. Model ten ma otrzymać identyczny wyświetlacz co starsza wersja inteligentnego zegarka producenta z Państwa Środka czyli ekran typu OLED o przekątnej 1,39 cala. Zegarki nadal nie zostaną wyposażone w Wear OS czy NFC, a więc będą przeznaczone przede wszystkim dla osób aktywnych czy uprawiających jakiś sport. Wersja Active w Europie ma być wyceniona na 249 euro (ok. 1070 zł), a Elegant na 229 euro (ok. 985 zł). Dla porównania tradycyjna wersja Huawei Watch GT zaraz po premierze kosztowała 199 euro, a w naszym kraju 999 zł.

Premiera jeszcze w marcu?

To, że właśnie teraz pojawiły się informacje dotyczące nowych wersji zegarków firmy Huawei może nie być przypadkiem. Pamiętajmy o tym, że już 26 marca w stolicy Francji chiński gigant zaprezentuje światu modele P30 oraz P30 Pro. I to właśnie wtedy najprawdopodobniej zadebiutują Huawei Watch GT Active i Watch GT Elegant. Oczywiście informacje te nie zostały potwierdzone przez samego producenta, ale plotki na ten temat wydają się wyjątkowo sensowne. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości i poczekać na premierę!

Co myślicie o tak wyglądającym Huawei Watch GT Active? Korzystacie z smartwatchy czy preferujecie klasyczne czasomierze? Zapraszamy do dyskusji!

Dodaj komentarz
Total
1
Share