InPost gwarantuje dostawę paczek przed świętami

inpost paczkomaty

InPost to jeden z najczęściej wybieranych przewoźników przesyłek. Jak się okazuje, firma zadeklarowała, że postara się dostarczyć wszystkie paczki przed świętami.

InPost dostarczy prezenty na czas

Zakupy internetowe to świetny sposób na wyposażenie się w prezenty świąteczne. Te jednak ktoś musi dostarczyć, a wielu zapewne wybiera kuriera lub Paczkomaty. I jak wynika z najnowszych informacji ujawnionych przez InPost, firma zadeklarowała, że dostarczy wszystkie paczki na czas.

InPost informuje, że daje nam gwarancję dostawy paczek tuż przed świętami. Warunek? Te muszą zostać nadane do godziny 13:00 w czwartek, 22 grudnia, a więc na dwa dni przed Wigilią. Za nadanie uważa się, przekazanie paczki kurierowi, pozostawienie jej w Paczkomacie lub w Punkcie Obsługi Paczki. Musi też zmienić się jej status na “Nadana”. Jeśli natomiast statusem będzie “W trakcie przygotowywania”, to ta nie zostanie dostarczona.

inpost aplikacja paczkomat
(fot. InPost)

Usługa dostarczenia tuż przed świętami nie jest dodatkowo płatna i obejmuje dostarczenie do Paczkomatów, PaczkoPunktów oraz do domów. Warto zaznaczyć, że pierwsza próba doręczenia paczki do domu może odbyć się nawet 24 grudnia. Myślę, że InPost tym komunikatem uspokaja wiele osób, a zwłaszcza “Mikołajów” zamawiających prezenty na ostatnią chwilę.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!