InPost zachęca, aby odbierać paczki szybciej. Można dostać nagrodę

InPost paczkomat
Cybularny [CC0], źródło: Wikimedia Commons

Paczkomaty muszą przeżywać prawdziwe oblężenie, ponieważ teraz zdecydowanie więcej osób decyduje się na dostawę produktów do domu. Nie ma się co dziwić, ponieważ dzięki temu unikamy niepotrzebnego wychodzenia i przebywania w miejscu, gdzie można zarazić się koronawirusem. Usługa InPostu ma jednak jedną wadę, ponieważ Paczkomaty mają ograniczone miejsce. Operator logistyczny pragnie jednak temu zaradzić.

Jeśli odbierzesz paczkę szybko, dostaniesz audiobook

Z powodu epidemii koronawirusa InPost postanowił w naszym kraju wdrożyć usługę dostarczania paczek do paczkomatów w weekendy szybciej niż planowano. W dodatku jest ona darmowa, dzięki czemu skrytki powinny być trochę mniej oblegane.

Zobacz też: Darmowa dostawa do Paczkomatów w weekendy!

Teraz, aby zachęcić klientów do jeszcze szybszego odbierania swoich przesyłek (w końcu i tak zazwyczaj zależy nam na ich szybkim odebraniu), InPost zaoferuje darmowy miesięczny dostęp do biblioteki Audioteki. Jest to z największych serwisów oferujących książki czytane przez lektora w języku polskim, gdzie można wykupić pozycje, ale także abonament na wszystkie utwory.

InPost zachęca, aby odbierać paczki szybciej. Można dostać nagrodę

Jak złapać się na promocję? Przede wszystkim należy odebrać swoją przesyłkę w mniej niż dwie godziny od powiadomienia, dlatego warto na bieżąco monitorować stan przesyłek w aplikacji. Kolejnym krokiem, po odebraniu paczki w wyznaczonym czasie, jest zarejestrowanie przesyłki na stronie szybkiepolowanie.pl. Powinniśmy dostać kod do zrealizowania w serwisie Audioteka (promo.audioteka.com), który odblokuje za darmo dostęp do biblioteki na 30 dni.

Myślę, że inicjatywa InPostu ma jak najbardziej pozytywny wydźwięk. W końcu, odbierając szybciej paczkę robimy miejsce dla następnej, a sami nie chcielibyśmy czekać na dostarczenie wieków. W ten sposób praca Paczkomatów może się bardzo usprawnić.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!