Kangurek Kao już w maju! Premiera szybciej niż się spodziewaliśmy

Kangurek Kao
(fot. Tate Multimedia)

A jednak nowy Kangurek Kao (2022) zadebiutuje szybciej niż się spodziewaliśmy! Premiera już za miesiąc.

Kangurek Kao z premierą w maju!

Jeszcze nie tak dawno temu podejrzewaliśmy, że Kangurek Kao zadebiutuje pod koniec czerwca. Wskazywało na to daty wysyłki edycji kolekcjonerskiej gry, gdzie te miały zostać dostarczone właśnie 30 czerwca. Jak się jednak okazuje, premiera gry odbędzie się jeszcze szybciej.

27 maja 2022 roku – dokładnie wtedy zadebiutuje nowy Kangurek Kao wyprodukowany przez polskie studio Tate Multimedia. Jest to ogromny powrót marki – niegdyś gra cieszyła się ogromna popularnością i mogliśmy w nią zagrać na wielu platformach, w tym na PSP.

Kangurek Kao
(fot. Cenega)

Po wielu latach doczekaliśmy się powrotu i przez jakiś czas mogliśmy nawet zagrać w demo. Pomimo problemów z wydajnością (przynajmniej u mnie), gra zapowiadała się naprawdę dobrze i możliwe, że spokojnie będzie mogła konkurować z popularnymi tytułami tego typu. To spore wyróżnienie.

A co chodzi z wersją kolekcjonerską? A no możemy zakupić grę Kangurek Kao w Superskocznej Edycji, która zawiera kilka ciekawych, limitowanych dodatków:

  • Kolorowe pudełko
  • Plecak w formie worka
  • Naklejki
  • Magnes na lodówkę o wielkości 8 cm
  • Gra na płycie
Kangurek Kao
Zawartość edycji kolekcjonerskiej Kangurek Kao

Ceny edycji kolekcjonerskiej nie są zbyt wysokie, bowiem wahają się między 145 a 175 złotych – zależnie od platformy. Sam chciałem zakupić tę wersję ale niestety, jako właściciel Xbox Series S takie promocje muszą mnie ominąć, bowiem do wyboru nie mamy edycji, która oferowałaby te dodatki oraz grę w wersji cyfrowej.

Źródło: Cenega

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!