Kolejne plakaty zapowiadające premierę Vivo S6 5G pojawiły się w sieci

Kolejne plakaty zapowiadające premierę Vivo S6 5G pojawiły się w sieci

Nowy smartfon Vivo zostanie zaprezentowany światu już 31 marca. Na temat modelu oznaczonego jako S6 5G wiemy coraz to więcej. Chiński producent nie chce już nawet kryć tego, jak urządzenie to będzie wyglądać. Nowe plakaty oraz informacje, które mieliśmy wcześniej zdradzają nam tak naprawdę wszystko!

Vivo S6 5G

I tak jak front nadchodzącej nowości producenta z Państwa Środka nie był już tajemnicą, tak nadal nie wiedzieliśmy zbyt wiele na temat umiejscowienia aparatów tylnych. Teraz w sieci pojawiły się jednak nowe plakaty, które zdradzają nam wszystko. Smartfon reklamuje Liu Hoarana czyli chiński aktor, który w Państwie Środka jest osobą bardzo rozpoznawalną. Na pleckach Vivo S6 5G znajdziemy cztery aparaty. Oczywiście ich specyfikacja nadal pozostaje tajemnicą, ale cieszę się, że firma zdecydowała się na okrągły moduł aparatów, a nie prostokątny jaki znajdziemy we większości smartfonów, które w ostatnim czasie trafiają na rynek.

Kolejne plakaty zapowiadające premierę Vivo S6 5G pojawiły się w sieci

Na froncie natomiast znajdziemy dwa oczka. Głównym ma być matryca 32 Mpix, która już wcześniej była wykorzystana w Vivo S5, a dodatkiem może być obiektyw superszerokokątny. Co ze specyfikacją? Tutaj tak naprawdę możemy opierać się jedynie na plotkach. Jedne źródła mówią, że Vivo S6 5G otrzyma Exynosa 980. Z drugiej strony procesor ten był wykorzystany już wcześniej w Vivo X30 i możemy przypuszczać, że chiński producent będzie chciał dać fanom marki coś innego. Tym samym część przecieków podaje, że smartfon ten będzie pracować pod kontrolą Qualcomm Snapdragona 765G.

Zobacz także: Fragment frontu Vivo S6 5G uchwycony na zdjęciu. Dwa aparaty przednie wydają się wręcz pewne

Niezależnie od tego jaką jednostkę postanowi wykorzystać Vivo w swojej nowości pewne jest, że model oznaczony jako S6 5G będzie posiadać modem pozwalający na łączność z sieciami nowej generacji. Do premiery pozostało jeszcze trochę czasu i liczymy na to, że w ciągu najbliższych kilku dni chiński producent podzieli się większą ilością informacji na temat swojej nowości. W samych Indiach już teraz można zarezerwować swoją sztuką Vivo S6 5G, ale cena nadal pozostaje tajemnicą. Pozostaje nam czekać na kolejne doniesienia na ten temat!

Co myślicie o tak wyglądającym Vivo S6 5G? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!