Kruger&Matz Live 9S to nowy smartfon polskiej marki

fot. Kruger&Matz Live 9s
(fot. Kruger&Matz)

Choć ostatnio firma Kruger&Matz przycichła, tak niegdyś sprzedawała całkiem sporo modeli. To jednak nie oznacza, że marka nie wydaje żadnych sprzętów! Właśnie pokazano Kruger&Matz Live 9S.

Kruger&Matz Live 9S – wygląda na ciekawego średniaka

Sercem Kruger&Matz Live 9S jest procesor MediaTek Helio G80, który może nie jest najlepszy na rynku, ale z pewnością powinien wystarczyć do podstawowych zadań. Układ współpracuje z 4 GB pamięci RAM, co aktualnie jest niezbędnym minimum. Na pliki użytkownika natomiast przewidziano 128 GB przestrzeni dyskowej. Miejsce na pliki można rozbudować o kartę pamięci.

(fot. Kruger&Matz live 9s)

Obraz wyświetlany ma być na ekranie IPS o przekątnej 6,67″ i rozdzielczości Full HD+. Jest to całkiem spory wyświetlacz, co z pewnością uprzyjemni oglądanie filmów, ale też nieco ograniczy wygodę użytkowania. W ekranie zdecydowano się wyciąć dziurkę na kamerkę do selfie 16 MP.

Kruger&Matz-Live-9S
(fot. Kruger&Matz)

Jak już jesteśmy przy aparatach, z tyłu znajdziemy zestaw aż 4 matryc, gdzie główna ma 48 MP. Następnie mamy aparat szerokokątny 5 MP, makro 2 MP oraz 2 MP do pomiaru głębi. Z innych elementów warto wspomnieć o czytniku linii papilarnych na pleckach, Bluetooth 5.0, GPS, Dual SIM oraz o NFC, co pozwoli na płacenie zbliżeniowe. Całość zasila ogniwo o pojemności aż 5000 mAh z obsługą szybkiego ładowania o mocy 18 W. Oczywiście na pokładzie mamy Androida 11.

Kruger&Matz Live 9S – cena

Kruger&Matz Live 9S został całkiem dobrze wyceniony, bowiem kosztuje on 779 złotych. Zestaw obejmuje całkiem sporo dodatków, bowiem w pudełku znajdziemy – oprócz samego smartfona – ładowarkę z przewodem USB-C, ale też szkło ochronne na ekran oraz silikonowe etui.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!