LG Velvet będzie pierwszym smartfonem z zupełnie nowej serii urządzeń

LG Velvet będzie pierwszym smartfonem z zupełnie nowej serii urządzeń

Wczoraj firma LG opublikowała post na swoim oficjalnym blogu. Post ten dotyczy zupełnie nowej serii smartfonów, o której słyszeliśmy już wcześniej, ale tak naprawdę nie poznaliśmy jakichkolwiek informacji na ten temat. LG Velvet ma całkowicie odmienić rynek mobilny. Czy faktycznie tak będzie to wyglądać?

LG Velvet ma być prawdziwym przełomem

Tak naprawdę już jakiś czas temu w sieci pojawiły się informacje na temat tego, że koreański producent na dobre zrezygnuje z serii “G”. Tym samym topowymi urządzeniami miałyby być te oznaczone literą “V”, a seria “G” miała być zastąpiona czymś zupełnie nowym. I właśnie nadszedł ten moment, gdy LG postanowiło ujawnić więcej informacji na ten temat. Wczoraj firma opublikowało logo LG Velvet oraz postanowiła ujawnić informacje na temat pierwszego smartfona z tej serii. Koreański producent chce na dobre zrezygnować z oznaczania swoich nowych telefonów przy pomocy cyfr i postawić na nazwy, które od razu będą kojarzyć się z danym sprzętem.

LG Velvet będzie pierwszym smartfonem z zupełnie nowej serii urządzeń

Zamysł stworzenia LG Velvet jest bardzo prosty. Smartfon ten ma przyciągać wzrok dopracowanym wyglądem, brakiem jakichkolwiek ostrych krawędzi czy zupełnie innym ułożeniem aparatów tylnych. Koreański producent chce na dobre odejść od wszechobecnych trendów i stworzyć coś swojego. Coś co będzie wyróżniało się na tle konkurencji i będzie jednocześnie oferować świetny stosunek ceny do możliwości.

LG Velvet będzie pierwszym smartfonem z zupełnie nowej serii urządzeń

Zobacz także: LG chce zmienić wygląd swoich smartfonów i wyróżnić się na tle konkurencji

Na temat specyfikacji LG Velvet nie wiemy tak naprawdę nic. Wprawdzie plotki mówią, że będzie to średniak, ale nie zostało to w jakikolwiek sposób potwierdzone przez koreańską firmę. Jeśli jednak faktycznie LG chce wyróżniać się i prezentować światu sprzęty, które będą czymś zupełnie nowym na rynku mobilnym to musi się postarać i przygotować do nadchodzącej premiery. Czy faktycznie LG Velvet będzie przełomem? Nie spodziewałbym się tego, ale nie mam zamiaru przekreślać tego urządzenia jeszcze przed premierą!

Czego oczekujecie po LG Velvet? Czekacie na premierę nowości koreańskiego producenta? Zapraszamy do dyskusji w komentarach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!