Linux Mint nareszcie z ładną stroną internetową

linux mint

Linux Mint to jeden z najlepszych systemów operacyjnych na Świecie. Po wielu latach czekania wreszcie doczekał się ładnej i nowoczesnej witryny internetowej.

Linux Mint ma ładną i nowoczesną stronę internetową. Nareszcie nie będzie ona odstraszała nowych użytkowników

Linux Mint o jeden z najpopularniejszych, najnowocześniejszych i najlepszych systemów operacyjnych. Z jakiegoś powodu jego strona internetowa straszyła nas przełomem 2009 i 2010 roku, co mogło zniechęcać wielu potencjalnych użytkowników. Tym bardziej, że niemalże każda inna dystrybucja ma ładną i nowoczesną witrynę, chociażby Zorin OS czy Elementary OS lub nawet Ubuntu Unity Remix.

Zgodnie z udostępnionymi niedawno planami, deweloperzy wreszcie pokazali nam nową stronę internetową. Ciężko nazwać ją niezwykle oryginalną ale przyciąga oko, zwłaszcza ładną zielenią. Do tego została ona stworzona z wykorzystaniem nowych technologii i wymagań co do designu.

Nowi użytkownicy będą zachęceni do pobrania systemu, natomiast ci już doświadczeni docenią lepszy interfejs, który pozwala szybciej odnaleźć ważne rzeczy. Ponadto strona bardzo dobrze skaluje się na urządzeniach mobilnych.

Linux Mint to jeden z moich ulubionych systemów operacyjnych, do którego uwielbiam wracać. Jest on stabilny, wygodny, szybki i prosty w obsłudze. Mało tego oferuje on wiele ważnych rozwiązań, chociażby system kopii zapasowych. Polecam go każdemu, kto chce przesiąść się z Windowsa, jednak nie chce zmieniać zbyt dużo w swoich przyzwyczajeniach.

Nową witrynę sprawdzicie >>tutaj<<.

Linux Mint 20.2 Uma
Linux Mint 20.2
Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!