Lucy z Cyberpunk: Edgerunners to Lucyna Kushinada. Jest w połowie Polką

cyberpunk: edgerunners

Showrunner najnowszego hitu anime na Netfliksie, Rafał Jaki, ujawnił bardzo ciekawy szczegół dotyczący jednej z głównych postaci. Okazuje się, że Lucy to w połowie Polka, a w połowie Japonka.

W Cyberpunk: Edgerunners jest postać o polskich korzeniach

To bardzo miłe zaskoczenie dla wszystkich fanów serialu z naszego kraju. Przewodniczka Davida – Lucy – tak naprawdę nazywa się Lucyna Kushinada. Bohaterka anime, która próbuje odciąć się od swojej przeszłości ma rodziców mieszanego pochodzenia. Osoba kierująca serialem przyznała, że imię Lucyna zostało nadane po mamie Jakiego.

Główna bohaterka serialu zyskała na popularności także wśród osób grających w grę. Moderom udało się już stworzyć preset twarzy Lucy, który można pobrać na stronie Nexus Mods. Powstał też projekt, który umożliwi dodanie do gry pozostałe elementy wyglądu Lucy: strój, fryzurę i makijaż. Znajdziecie go pod tym linkiem. Co więcej, moderzy stworzyli także kopię broni bohaterki, by postać w grze była kompletna.

Lucy z Cyberpunk: Edgerunners to Lucyna Kushinada. Jest w połowie Polką

Niektórzy zauważają, że CD Projekt RED mógłby wprowadzić elementy ubioru czy też fryzury postaci z anime Cyberpunk: Edgerunners. Niestety te elementy nie znalazły się w patchu 1.6, ale być może doczekamy się drobnego DLC.

Źródło: twitter.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!