Meizu 17 pozuje na nowych renderach! Tak będzie wyglądać nadchodzący flagowiec firmy?

Meizu 17 pozuje na nowych renderach! Tak będzie wyglądać nadchodzący flagowiec firmy?

Meizu przygotowuje się do premiery swojego tegorocznego flagowca, który coraz częściej pojawia się na przeciekach. Tym razem Meizu 17 pozuje na nowych renderach, dzięki którym poznaliśmy rzekomy wygląd tylnego panelu. 

Wygląd Meizu 17

Wcześniejsze plotki i rendery sugerowały, że smartfon otrzyma duży wyświetlacz z otworem w centralnej części ekranu, ale tym razem wspomniany otwór widoczny jest w prawym górnym rogu. Meizu 17 będzie także wyposażony w poczwórny aparat, który zostanie ułożony poziomo. Jest to zaskakujące, gdyż wcześniejsze informacje również sugerowały coś innego, a dokładnie, że telefon będzie miał okrągły moduł. Mówiono jeszcze, że smartfon zaoferuje obiektywy o rozdzielczości 100 Mpx + 20 Mpx + 20 Mpx. 

Meizu 17 pozuje na nowych renderach! Tak będzie wyglądać nadchodzący flagowiec firmy?

Meizu 17 zostanie wyposażony w wyświetlacz OLED o rozdzielczości Full HD+, odświeżaniu na poziomie 90 Hz  i niewiadomej na ten moment wielkości. Sercem urządzenia będzie prawdopodobnie procesor Qualcomm Snapdragon 865, który składa się z jednego rdzenia Cortex-A77 o taktowaniu 2.84 GHz, trzech rdzeni Cortex-A77 o taktowaniu 2.4 GHz oraz czterech rdzeni Cortex-A55 o taktowaniu na poziomie 1.8 GHz i jest wspierany przez układ graficzny Adreno 650. 

Zobacz także: Meizu chce zaprezentować cztery naprawdę mocne smartfony z 5G w 2020 roku!

Możliwe, że smartfon będzie wyposażony w pamięć RAM typu LPDDR5 oraz do 512 GB pamięci wbudowanej, której nie będzie można rozszerzyć przy pomocy karty microSD. Smartfon po wyjęciu z pudełka ma pracować pod kontrolą systemu Android 10 z nakładką Flyme OS 8. 

Meizu 17 wkrótce powinien zadebiutować na chińskim rynku, ale na ten moment nie znamy oficjalnej daty premiery urządzenia. Więcej o urządzeniu powinniśmy dowiedzieć się w najbliższych dniach, czy też tygodniach. 

Podoba się Wam nadchodzący smartfon? Co o nim sądzicie? Dajcie znać w komentarzach! 

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!