MOFT Carry Sleeve to eleganckie etui i podstawka do laptopa w jednym

MOFT Carry Sleeve to eleganckie etui i podstawka do laptopa w jednym

Wiele osób ceni sobie wygodę, jaką daje im korzystanie z laptopa na podstawce. Większy kąt nachylenia klawiszy sprawia, że pisanie na niej staje się o wiele bardziej komfortowe. Firma MOFT, znana już z tworzenia bardzo estetycznych i minimalistycznych podstawek opracowała nowe rozwiązanie, łączące funkcję podstawki z etui ochronnego do laptopa.

Rozwiązanie 4 w 1

Amerykańskie MOFT stało się powszechnie znane dzięki zaprojektowaniu i wprowadzeniu do sprzedaży “niewidzialnej” podstawki, która przyczepiana na spód laptopa była praktycznie niezauważalna podczas codziennego użytkowania. Najnowszy produkt, MOFT Carry Slave łączy zalety wspomnianej podstawki z estetycznym i eleganckim etui. Dzięki specjalnym wycięciom, etui jest w stanie złożyć się do postaci podstawki nachylonej pod kątem 15 lub 25 stopni.

MOFT Carry Sleeve to eleganckie etui i podstawka do laptopa w jednym

Producent reklamuje na stronie zastosowanie 4 w 1 – podstawka, dodatkowa przestrzeń na drobiazgi, etui ochronne oraz stylowy kompan podróży. Produkt wykonany jest z ekologicznej skóry, jest wodo- oraz rysoodporny. Dodatkowo etui jest wyposażone w schowek, gdzie można ukryć myszkę, zasilacz czy telefon. W ofercie dostępne są trzy modele – dla laptopów o przekątnej 13 cali, o przekątnej 13,3 cali oraz o przekątnej 16 cali. Producent zapewnia, że do podanych etui będą także pasować laptopy minimalnie większe/mniejsze. Jest ono cienkie – ma mierzyć tyle samo co iPad Pro.

MOFT Carry Sleeve to eleganckie etui i podstawka do laptopa w jednym

Wyczuwam ogromny sukces kampanii

Etui dostępne jest w czterech kolorach – czarnym, brązowym, niebieskim oraz jasnobrązowym. Obecna cena produktu wynosi 44 dolarów (ok. 180 zł). Do tej ceny doliczyć trzeba także koszty wysyłki. Uważam, iż kampania może zakończyć się ogromnym sukcesem – pomimo 45 dni do jej końca, na zakup etui zdecydowało się już ponad 1500 klientów i liczba ta rośnie z każdym odświeżeniem strony. Tak więc już dzień po rozpoczęciu sprzedaży, właściciele firmy MOFT Stand mają spore powody do radości. Link do strony znajdziecie pod artykułem.

Co sądzicie o takim etui? Jesteście chętni na jego zakup?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!