Motorola One Fusion+ ujawniła część swojej specyfikacji technicznej!

Moto G8 Power

Jakiś czas temu do sieci wyciekły informacje, które sugerowały, że Motorola pracuje nad nowymi smartfonami ze średniej półki cenowej. Mowa oczywiście o modelach One Fusion+ oraz One Fusion. Tymczasem poznaliśmy część parametrów technicznych modelu z dopiskiem „Plus” oraz prawdopodobną datę premiery. 

Co zaoferuje nadchodząca Motorola One Fusion+ (Plus)?

Jak sugerują plotki, smartfon zostanie wyposażony w 6,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD+. Na ten moment nie wiadomo, czy Motorola zastosuje w ekranie otwór czy wycięcie. Sercem urządzenia najprawdopodobniej zostanie procesor Qualcomm Snapdragon 730, który składa się z dwóch rdzeni Kryo 470 Gold o taktowaniu na poziomie 2.2 GHz oraz sześciu rdzeni Kryo 470 Silver o częstotliwości taktowania 1.8 GHz z układem graficznym Adreno 618.

Motorola One Fusion+ ujawniła część swojej specyfikacji technicznej!

Wszystko wskazuje na to, że zestaw wspierany będzie przez 4 GB lub 6 GB pamięci RAM oraz 64 GB lub 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można będzie najprawdopodobniej rozszerzyć przy pomocy karty microSD. Za jakość zdjęć w tym modelu odpowiadać może obiektyw główny Samsung ISOCELL Bright GW1. Na temat ilości i specyfikacji pozostałych obiektywów na ten moment nie wiemy nic. Wiemy również, że smartfon pracować będzie pod kontrolą systemu Android 10 i będzie czerpać energię z akumulatora o pojemności 5000 mAh. 

Czym będzie się różnić słabsza Motorola One Fusion?

Ten model w głównej mierze jest dla nas zagadką, ale wiemy już, że zostanie on wyposażony w 6,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD+, a jego sercem najprawdopodobniej zostanie Qualcomm Snapdragon 710. SoC składa się z dwóch rdzeni Kryo 360 Gold o taktowaniu na poziomie 2.2 GHz oraz sześciu rdzeni Kryo 360 Silver o częstotliwości taktowania na poziomie 1.7 GHz i układu graficznego Adreno 616. 

Zobacz także: Motorola Moto E7 oraz One Vision Plus ujawniły przed nami część parametrów technicznych

W tym przypadku producent zastosować ma do 6 GB pamięci RAM oraz do 128 GB pamięci wbudowanej. Na tylnym panelu pojawić się może poczwórny aparat, który składać się będzie prawdopodobnie z obiektywu głównego 48 Mpx oraz trzech dodatkowych: 8 Mpx, 5 Mpx i 2 Mpx. One Fusion podobnie jak One Fusion+ pracować ma pod kontrolą systemu Android 10 i czerpać energię z akumulatora o pojemności 5000 mAh. 

Niestety, reszta parametrów technicznych w dalszym ciągu pozostaje tajemnicą. Na koniec warto jeszcze dodać, że oficjalna premiera tych modeli spodziewana jest w pierwszej połowie czerwca. 

Na zdjęciu głównym znajduje się Motorola Moto G8 Power, której recenzję znajdziecie tutaj.

Co sądzicie o nadchodzących smartfonach Motoroli? Dajcie znać w komentarzach! 

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!