Z Netflixa prosto do Disney+. Na platformie obejrzymy znane nam seriale

Punisher
(fot. Marvel)

Zaledwie kilka dni temu wystartowała w Polsce usługa Disney+. Jak się właśnie okazało, znane nam seriale Marvela zostaną przeniesione z Netflixa do właśnie tej usługi.

Marvel przenosi seriale z Netflixa do Disney+

Nie wiem czy pamiętacie, ale jeszcze kilka lat temu Marvel chętnie tworzył seriale o nieco mniej znanych superbohaterach tego uniwersum. Następnie produkcje te trafiały na platformę Netflix. Powstało kilka różnych serii, a bohaterowie tworzyli tak jakby takich małych Avengersów. Te postacie nie były jakoś powiązane z kinowym uniwersum. Jednakże jakiś czas temu wspomniane seriale zniknęły z Netflixa, a postać Daredevila na chwilę wystąpiła w najnowszym Spider-Manie.

I jak się okazuje, już za kilka dni na platformie Disney+ obejrzymy wszystkie te seriale, które do niedawna były dostępne na Netflixie. Poza tym, zostaną dodane także inne produkcje.

TytułData dodania
The Defenders29 czerwca
Daredevil29 czerwca
Iron Fist29 czerwca
Jessica Jones29 czerwca
Luke Cage29 czerwca
The Punisher29 czerwca
Machine Gun Kelly: barwne życie27 czerwca
Butik Minnie: Raźne Pomocnice, sezon 129 czerwca
Baymax!, sezon 129 czerwca
Księżniczka1 lipca
Noc w muzeum 21 lipca
Maggie Simpson w żłobku zagłady1 lipca
Wulkan1 lipca

To też dobry moment na przypomnienie sobie tych serii. Sam bardzo ciepło wspominam oglądanie zarówno Daredevila, jak i Punishera. Natomiast Iron Fist, Jessica Jones czy Luke Cage wydawały mi się wyjątkowo nudnymi serialami.

Źródło: UpFlix

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!