Nowy Doktor Strange będzie dostępny na Disney+!

Doctor Strange
(fot. Marvel)

Od kilku dni możemy korzystać z usługi Disney+. Jak się okazuje, będzie to druga platforma obok HBO Max, która da nam szybki dostęp do nowości kinowych. Już niedługo obejrzymy Doktor Strange: Multiwersum obłędu!

Doktor Strange: Multiwersum obłędu już za kilka dni na Disney+

HBO Max chce nas do siebie przekonać tym, że kilka tygodni po kinowej premierze, światowe hity zawitają również i na tę platformę. Jak się okazuje, podobnie robi Disney+, bowiem już została zapowiedziana premiera najnowszego Doktora Strange’a!

Jak możemy wyczytać, już 22 czerwca 2022 roku zyskamy dostęp do filmu Doktor Strange: Multiwersum obłędu w serwisie Disney+. Film obejrzeć będzie mógł każdy, kto wykupił subskrypcję. Warto tutaj dodać, że polska kinowa premiera odbyła się 6 maja, a więc kazano nam czekać zaledwie półtora miesiąca. Dla wygody obejrzenia tytułu legalnie w swoim pokoju, to niewielka cena.

Doktor Strange

Tym bardziej, że cena miesiąca subskrypcji Disney+ jest w zasadzie równa cenie jednego biletu do kina. A w pakiecie dostajemy opcję obejrzenia bez irytacji przez osoby trzecie.

Źródło: Disney+

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!